جمعه 15 فروردین سال 1399

اخبار

جامعه، بیش از قانون صالح نیازمند مجری صالح است

سرپرست هسته گزینش استانداری کردستان گفت: باید توجه داشته باشیم که یک جامعه، بیش از قانون صالح نیازمند مجری صالح است و از این روست که افراد برای جذب در سازمان ها احراز صلاحیت می شوند.
جامعه، بیش از قانون صالح نیازمند مجری صالح است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری؛ ام‌البنین جمشیدی در جلسه توجیهی و بازآموزی محققین و رابطین گزینش استان کردستان، اظهار داشت: کار گزینش به واسطه ماهیت و ذات آن کار ظریف، حساس و پرزحمتی است که این وظیفه خطیر بر عهده گزینشگران قرار دارد. 
وی با تاکید بر اهمیت جذب افراد شایسته و ممانعت از ورود افراد ناشایست به سیستم، خاطرنشان کرد: در گزینش از یک سو بحث جذب افراد صالح و متعهد مطرح است و از سوی دیگر مساله اشتغال و آبروی افراد؛ بنابراین مستلزم دقت و به خرج دادن وسواس بیشتری است.  
جمشیدی یادآور شد: گزینش افراد و پالایش نیروی انسانی حساسیت خاصی دارد که ان شاالله با پیروی از سیره نبوی و الگوبرداری از ائمه (ع)، بتوانیم در این راه موفق و سربلند باشیم. 
سرپرست هسته گزینش استان در ادامه اظهار داشت: باید توجه داشته باشیم که یک جامعه، بیش از قانون صالح نیازمند مجری صالح است و از این روست که افراد برای جذب در سازمان ها احراز صلاحیت می شوند. 
جمشیدی در پایان گفت: ان‌شاالله در راهی قدم بگذاریم که با رعایت قانون و مقررات و حفظ کرامت انسانی و آبروی افراد، حق کسی ضایع نشود.

بازدید [ 609216 ]
برچسب ها