پنج شنبه 27 خرداد سال 1400

اخبار

جام کشتی شهدای کردستان از سال آیندە برگزار می‌شود

استاندار کردستان اعلام کرد طبق توافق صورت گرفته با فدراسیون کشتی از سال آینده جام کشتی شهدای کردستان در استان برگزار می‌شود.
جام کشتی شهدای کردستان از سال آیندە برگزار می‌شودبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
بهمن مرادنیا در جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان کردستان با بیان اینکه کردستان دارای استعداهای فراوان و درخشانی در حوزه ورزش و خصوصا کشتی است، افزود: با فدراسیون کشتی توافق شده که هرسال جام کشتی شهدای کردستان در استان برگزار شود.
وی اضافه کرد: در چند سال گذشته تلاش کردیم تا زیر ساخت های ورزش کردستان تقویت و توسعه پیدا کند که نمونه بارز و عینی آن بهره برداری از سالن شش هزار نفری سنندج بود.
مرادنیا با تاکید بر اینکه جوانان استان می توانند در حوزه ورزش و در سطح ملی و بین المللی بدرخشند و الگوی دیگر جوانان شوند، گفت: سرمایه گذاری در ورزش می تواند برطرف کننده بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی باشد و در این بخش نباید هیچ کوتاهی صورت گیرد.
استاندار کردستان مدیران را به توجه جدی به امور جوانان فراخواند و گفت: موضوع ساماندهی امور جوانان تنها به اداره ورزش و جوانان مربوط نمی شود و همگان باید در این خصوص احساس مسئولیت کنند و روحانیون و ائمه جمعه نیز از تریبون های در اختیار مردم را تشویق به توجه جدی به ورزش و امور جوانان کنند.

بازدید [ 280839 ]
برچسب ها