یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

جلسه شورای مسکن استان کردستان برگزار شد

شورای مسکن استان با محوریت بررسی باقیمانده سایتهای مسکن مهر استان در شهرستان های سنندج و بانه برگزار شد.
جلسه شورای مسکن استان کردستان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان،  امیر قادری معاون عمرانی استاندار کردستان در این جلسه اظهار کرد: در برخی از این سایتها پیمانکاران به تعهدات خود بر مبنای مفاد قرارداد عمل نکرده اند از جمله در مسکن مهر 672 واحدی بانه که لازم است پیمانکار در اسرع وقت نسبت به استانداردسازی آسانسور مجموعه اقدام و نتیجه را به شورای مسکن اطلاع دهد.
وی افزود: در خصوص سایر موارد در موضوع مسکن مهر از جمله بحث محوطه سازی و مشکلات پیرامون شهرداریها مانند ارائه خدمات حمل و نقل عمومی، جمع آوری زباله و رفت و روب در سایتهای تحویلی که مردم ساکن شده اند مقرر شد شهرداریها در اسرع وقت نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.
معاون عمران استاندار خاطرنشان کرد: همچنین راه و شهرسازی استان نسبت به ایفای تعهدات خود در قبال دستگاه های خدمات رسان از جمله آبفا اقدام کند.
مهندس قادری تصریح کرد: در مورد تکمیل مخزن آب سایت 1728 واحدی دگایران سنندج، آب و فاضلاب شهری باید در تکمیل منبع ذخیره آب این سایت تسریع نماید.
وی تاکید کرد: تمامی دستگاه های ذیربط مسکن مهر هرچه سریعتر نسبت به تکمیل زیرساختها و تحویل آنها به متقاضیان اقدام نمایند.
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: تذکرات لازم به اداره کل مالیاتی استان داده شد که هر متقاضی و شرکت سازنده مسکن مهر باید مبلغ 300 هزار تومان آن هم برای یکبار پرداخت نماید و طبق مصوبات شورای مسکن که در حکم قانون است، حق دریافت وجه اضافی را ندارد.

بازدید [ 766821 ]
برچسب ها