پنج شنبه 14 آذر سال 1398

اخبار

حراست‌ دستگاه‌ها تکریم بخش خصوصی در ادارات را به درستی رصد کنند

استاندار کردستان رسالت اصلی مدیران و کارمندان ادارات مختلف را تکریم مردم دانست و گفت: حراست‌ دستگاه‌های اجرایی تکریم مردم و علی الخصوص مهیا نمودن فضا برای ورود بخش خصوصی در استان را به درستی رصد کنند.
حراست‌ دستگاه‌ها تکریم بخش خصوصی در ادارات را به درستی رصد کنند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در آیین تکریم و معارفه مدیرکل حراست استانداری کردستان با بیان این مطلب افزود: حراست ادارات باید تکریم ارباب رجوع و احترام به قانون در دستگاه‌های اجرایی را مداوم ارزیابی کنند.

وی تاکید کرد: حراست‌ دستگاه‌های اجرایی باید در بررسی‌ها و تنظیم گزارش واقع بین باشند و به گزارش‌های کذب اکتفا نکنند.
استاندار کردستان گفت: مسوولین و کارشناسان حراست باید همواره جانب انصاف و اخلاق را رعایت نمایند و از اعمال نظرات شخصی، پرهیز کنند.

بهمن مرادنیا هوشیاری کارکنان حوزه حراست در مسائل مختلف را ضروری برشمرد و ادامه داد: در مسائل آسیب‌زا کارکنان حراست تذکر به موقع را در اولویت قرار دهند.

وی گفت: فعالیت حراست باید درست و منطقی بوده و ضمن حفظ اقتدار و انسجام حوزه حراست، از هرگونه افراط و تفریط که باعث کاهش کارآمدی شود بپرهیزد.

در این جلسه استاندار کردستان ضمن قدردانی از خدمات محمد مبین در زمان تصدی مسوولیت، حیدر عبدالملکی را به عنوان مشاور و مدیر کل حراست استانداری کردستان معرفی کرد.

 

 

 

برچسب ها