یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان:

حضور بخش خصوصی در اولویت برنامه‌ریزی های توسعه استان قرار دارد

استاندار کردستان گفت: حضور بخش خصوصی در روند توسعه کردستان در اولویت برنامه ریزی های توسعه استان قرار دارد.
حضور بخش خصوصی در اولویت برنامه‌ریزی های توسعه استان قرار دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا ظهر امروز در جلسه تدوین سند جامع آمایش سرزمین استان کردستان در محل سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: سند جامع آمایش سرزمین یکی از طرحهای ماندگار و برای همیشه منشا تاثیرگذاری برای تصمیصم گیری مهم و نیز فرصتی مغتنم برای استفاده از همه ظرفیت های استان در مسیر توسعه است.
وی تاکید کرد: ما همواره  اعتقاد به حضور پررنگ بخش خصوصی  در توسعه همه جانبه استان داریم و قطعا نقش و حضور بخش خصوصی در این عرصه بسیار حائز اهمیت است.
استاندار کردستان تصریح کرد: در حقیقت این مردم و بخش خصوصی هستند که باید برای توسعه در صحنه باشند و مسلما توجه به نقش آنها در تدوین سند توسعه آمایش می تواند روند توسعه کردستان را هرچه بشتر شتاب بخشیده و راه را هموار سازد.
مرادنیا خاطر نشان کرد: متاسفانه در سنوات گذشته شاهد بودیم امور توسعه  استان در بسیاری از موارد بر اساس سلیقه و نظرات فردی دنبال شده که در صورت نهایی شدن طرح کلی آمایش سرزمین استان کردستان روند توسعه استان ساماندهی و بر اساس نیازسنجی های کارشناسی دنبال می شود.
وی در ادامه ضمن انتقاد ار عدم حضور برخی از مدیران استان در جلسه تدوین سند جامع آمایش سرزمین استان خواستار حضور مستمر و مشارکت آنها در تدوین دقیق و اصولی این سند شد.
استاندار کردستان در پایان تاکید کرد: دراین راستا مدیران موضوعات را بررسی و در اسرع وقت آخرین نظرات خود را به دبیرخانه این سند ارائه دهند.بازدید [ 388683 ]
برچسب ها