سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

حضور شبکه کردستان در زندگی مردم ملموس است

استاندار کردستان اذعان کرد صداوسیمای مرکز کردستان در زندگی مردم استان حضور فعال و ملموس دارد.
حضور شبکه کردستان در زندگی مردم ملموس است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان ؛ بهمن مرادنیا در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان با بیان این مطلب گفت: صداوسیمای مرکز کردستان هم در بخش صدا و هم سیما دارای بیشترین مخاطب است و این در زندگی روزمره مردم کاملا احساس می شود.

وی ادامه داد گفت: این رسانه در عرصه‌های گردشگری، فرهنگی، کشاورزی و اقتصادی می‌تواند نقش آفرین وکمک حال توسعه استان باشد.

 مرادنیا با بیان اینکه تلاش های بسیاری برای شناساندن کردستان در کشور انجام شده ولی هنوز این استان برای بسیاری از مردم ناشناخته است، افزود: برای توسعه بیشتر کردستان ومعرفی فرهنگ غنی مردم این منطقه، صداوسیمای باید تلاش بیشتری کند.

استاندار کردستان اظهار داشت: فعالیت شبانه روزی  صداوسیمای مرکز کردستان می تواند در خنثی کردن هجمه های و توطئه‌های شبکه‌های معاند عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

در این مراسم آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نمایندە رهبر معظم انقلاب در کردستان  نیزرسانە ملی را ابزاری در جهت رشد وتوسعە همە جانبە ذکر کرد واظهار داشت؛  صداوسیما دانشگاهی عمومی است که ارزیابی و شاخص‌های آن باید به ارتقای فرهنگ جامعه بیانجامد.

وی به مراحل تکاملی صداوسیمای مرکز کردستان از ابتدا اشاره کرد و افزود: این مرکز در ردیف نخستین مراکز استانی بود که پخش برنامه‌های آن ۲۴ ساعته شد و در بُعد امکانات، فعالیت‌ها و دفاع از ارزش ها، مراحل رشد را طی کرده ولی هنوز جای کار بسیاری دارد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ظرفیت‌های کردستان و تلاش دشمن برای از بین بردن این ظرفیت‌ها گفت: شبکه استانی در جذب و جلب مخاطبان عملکرد خوبی دارد و توانسته مناطق مختلف استان را پوشش دهد.

در این مراسم از زحمات ابولقاسم امان اللهی تقدیر و جعفر عبدالملکی در سمت مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان معرفی شد.

بازدید [ 408120 ]
برچسب ها