چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

حضور مدیران اجرایی در کنفرانس های علمی موجب نزدیکی دستگاه های اجرایی با دانشگاه می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان با ابراز خرسندی از حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی در کنفرانس، این حضور را موجب نزدیکی دستگاه های اجرایی به دانشگاه ها و مراکز پژوهشی دانست.
حضور مدیران اجرایی در کنفرانس های علمی موجب نزدیکی دستگاه های اجرایی با دانشگاه می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین فیروزی در سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی مناطق خشک و نیمه خشک با ابراز خرسندی از حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی در کنفرانس، این حضور را موجب نزدیکی دستگاه ها به دانشگاه ها و مراکز پژوهشی عنوان و خاطرنشان کرد: این نزدیکی به نفع توسعه منطقه خواهد بود. 
وی که به عنوان اولین سخنران کلیدی کنفرانس به ارائه مقاله پرداخت، ضمن ابراز همدردی با هموطنان مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: این اتفاق اگرچه ناگوار اما زنگ هشداری بود تا در ساخت و سازها و رعایت حریم رودخانه بیشتر دقت کنیم. 
گفتنی است، دبیر علمی سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی مناطق نیمه خشک (با محوریت آب، انسان و طبیعت) از ارسال ۹۵ مقاله به دبیرخانه کنفرانس خبر داد و گفت: ۷۳ مقاله پذيرفته شده که ۴۲ مقاله به صورت شفاهی و ۳۱ مقاله به صورت پوستر طی نشست های علمی این کنفرانس ارایه می‌شوند.
دکتر مختار هاشمی خاطرنشان کرد: مجوز ISC توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام برای این کنفرانس صادر شده و مقالات برتر در پایگاه استنادی نمایه سازی خواهد شد. 
شایان ذکر است، این همایش دو روزه، به همت جهاد دانشگاهی کردستان و اتاق بازرگانی سنندج و همکار دستگاه های ذیربط، برگزار شده است.

بازدید [ 29982 ]
برچسب ها