سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان؛

حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان موجب یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: حضور گسترده آحاد مردم و البته مسئولان در راهپیمایی این روز تاریخی موجب یاس و ناامیدی دشمنان و نشانگر اقتدار مردم در برابر نظام سلطه و باعث تقویت روحیه مسئولان و خدمتگزاران برای تلاش در جهت آبادانی و اقتدار ایران اسلامی است.
حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان موجب یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان: حسین خوش اقبال در آستانه فرارسیدن یوم الله 13 آبان ضمن اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره این روزبا بیان این مطلب اظهارداشت: حضور گسترده مردم و مسئولان در راهپیمایی 13 آبان موجب یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب می شود و در این راستا همه باید حضوری گسترده و انقلابی در این راهپیمایی داشته باشیم.
وی افزود: یوم الله ۱۳ آبان روز مبارزه همیشگی با جورثومه فساد، آمریکای جنایتکار و کشورهای استکباری و حامیان و مبلغان آنها در جهان و منطقه خاورمیانه است که به گواهی تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ جنایت و ستیزه‌گری در مسیر تعالی انقلاب اسلامی دریغ نکرده‌اند.
وی در ادامه سخنانش ابراز داشت: 13 آبان یکی از نمادهای برجسته حمایت مردم از حاکمیت اسلامی و نشانه روحیه استکبارستیزی این مردم است و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب حضور گسترده و همیشگی مردم قهرمان ایران، نشان می‌دهد که چالش ۴۰ ساله‌ای که استکبار جهانی با انقلاب اسلامی داشته، پایان ناپذیر است.
خوش اقبال تصریح کرد: ۱۳ آبان یکی از نمادهای برجسته حمایت مردم از حاکمیت اسلامی و نشانه روحیه استکبارستیزی ملت انقلابی ایران است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: حضور با بصیرت و آگاهانه آحاد مردم و مسئولان در راهپیمایی ۱۳ آبان می تواند تلاش دشمن در ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین و تلاش شکست خورده آمریکا مبنی بر براندازی نظام جمهوری اسلامی را پوچ و بی اساس و فاقد ارزش کند.
وی اذعان داشت: ایران اسلامی در سال های اخیر در اوج اقتدار منطقه ای و جهانی قرار دارد ومسلما این مهم بدون اتحاد و همدلی و حمایت مردم از انقلاب اسلامی وجود نداشت.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تاکید کرد : حضور با بصیرت و آگاهانه آحاد مردم و مسئولان در راهپیمایی ۱۳ آبان می تواند تلاش دشمن در ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین و تلاش شکست خورده آمریکا مبنی بر براندازی نظام جمهوری اسلامی را پوچ و بی اساس و فاقد ارزش کند.
خوش‌اقبال افزود: در این جریان، ملت ایران همیشه موفق و سربلند از دلِ سختی ها و مشکلات تحمیل شده بیرون آمده و در این چالش، ملت ایران و نظام اسلامی، تحت زعامت رهبر معظم انقلاب پیروز واقعی و برنده نهایی است.
وی اظهار داشت: استکباری که امروز اگر چه به واسطه اقتدار جهموری اسلامی در منطقه و جهان بیش از پیش در موضع ضعف قرار گرفته اما دست از شیطنت و خرابکاری بر نداشته و هراز گاهی به واسطه دخالت های ناموجه و نامتعارف در داخل و خارج ایران اسلامی، سعی در تخریب وجهه ایران و ایرانی در منطقه دارد که هر بار به شکل مفتضحانه تری شکست میخورد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تصریح کرد: حوادث امروز در عراق و لبنان و یمن و شیطنت های استکباری آمریکا و متحدانش در منطقه نشانه بی‌شرمی و روحیه شیطانی استکبار است که انشالله با ایستادگی، هوشیاری و بصیرت مردم و مسئولان و با همت ایران اسلامی و کشورهای منظقه این بار نیز با موفقیت ختم به خیر می‌شود.
وی گفت: در ۱۳ آبان معمار بزرگ انقلاب را به خاطر فریاد آزادی‌خواهی و مبارزه با استعمار و استکبار جهانی و استبداد شاهنشاهی تبعید کردند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در خاتمه گفت: ۱۳ آبان روزی است که با نثار خون شهدای دانش‌آموز و دانشجو ماندگار شد و دانشجویان پیرو خط امام با الهام از اندیشه‌های استکبارستیز و ضد استعماری امام، لانه فساد جاسوسی شیطان بزرگ، ‌ آمریکای جنایتکار را به تسخیر درآوردند.


بازدید [ 314583 ]
برچسب ها