شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

حضور مردم در کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان، جلوه گر آرامش و امنیت استان بود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، گفت: مردم با حضور خود در کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان قدردانی خود از شهدا را نشان دادند و این حضور جلوه ای آرام و امن از کردستان به نمایش گذاشت.
حضور مردم در کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان، جلوه گر آرامش و امنیت استان بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در "آیین تجلیل از دست اندرکاران کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان" اظهار داشت: مردم با نهایت علاقه مندی و اخلاص در این کنگره شرکت کردند و تا پایان مراسم ماندند و با حضور خود قدردانی خود از شهدا را نشان دادند. 
وی خاطرنشان کرد: این کنگره جلوه اتحاد و وحدت ملی بود و جای پای همه را برای خدمت محکم کرد. 
فیروزی در ادامه به دیدار دست اندرکاران کنگره با مقام معظم رهبری اشاره و با ساده و امن توصیف کردن این دیدار، تاکید کرد: فرمایشات ایشان باید منشور توسعه کردستان قرار گیرد. 
وی در این خصوص اظهار داشت: تقدیر مقام معظم رهبری از مردم کردستان که در ۴۰ سال گذشته با اختلاف افکنی های قومی و مذهبی دشمن مقابله کرده اند، بسیار مهم است. 
فیروزی همچنین به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سختی کار در کردستان، توجه به کار فرهنگی در استان و توجه به توسعه کردستان اشاره کرد و افزود: اگر اصرار و پیگیری نکنیم از لابه لای قوانین موجود، چیزی برای کردستان به دست نمی آید و سخنان ایشان نیز بر پیگیری و اصرار تاکید دارد. 
وی با اذعان به اینکه کار جمعی بزرگی در کردستان به ثمر نشسته، یادآوری کرد: همکاری سیستم های اداری در برگزاری این کنگره بی نظیر بود و علاوه بر آن نهادهای مردمی نیز بسیارخوب عمل کردند. 
معاون اقتصادی استاندار، این کنگره را تمرین کار جمعی دانست که روحیه کار جمعی را بار دیگر رونق داد و افزود: کردستان با ایستادگی خود، امروز به مامن امن سرمایه گذاری تبدیل شده است.

بازدید [ 397005 ]
برچسب ها