سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

حل معضل طلاق، نیازمند کار فرهنگی است

استاندار کردستان آمار طلاق در استان فرهنگی کردستان را نگران کننده و حل این معضل را نیازمند جدیت بیشتر در کارهای فرهنگی دانست.
حل معضل طلاق، نیازمند کار فرهنگی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه ستاد ساماندهی جوانان که با موضوع ازدواج برگزار شد، ضمن ابراز تاسف از عدم حضور برخی دستگاه های فرهنگی در این جلسه مهم، این غیبت را نشان از بی توجهی نسبت به مسائل و آسیب های اجتماعی عنوان کرد.  
وی همچنین خاطرنشان کرد: در استان فرهنگی کردستان باید بنیان های خانواده مستحکم تر باشد بنابراین باید صدا و سیما و سایر دستگاه های فرهنگیِ تاثیرگذار حضور پررنگ تری داشته باشند. 
مرادنیا در ادامه تاکید کرد: طلاق، موضوعی نگران کننده است لذا وقتی بحث طلاق در استان پیش می آید باید همه واکنش نشان دهیم و با تعصب برخورد کنیم. 
وی در بخش دیگری از این جلسه اظهار داشت: اینکه گفته می شود آسیب های اجتماعی در مناطق حاشیه بیشتر است، به دلیل نبود امکانات تفریحی و ورزشی در این مناطق است و تا زمانی که در مناطق حاشیه امکانات نداشته باشیم نباید توقع داشته باشیم جوانان به این سمت گرایش داشته باشند. 
استاندار کردستان در پایان ضمن هشدار نسبت به پیامدهای منفی طلاق بر خانواده ها و جامعه، از همه دستگاه های استان خواست هر کدام به سهم خود در حل این معضل گام بردارند.

بازدید [ 354426 ]
برچسب ها