سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان

حمایت بانک ها از بخش تولید موجب تسریع روند توسعه کردستان می شود

استاندار کردستان گفت: بانک های عامل می توانند با حمایت خود از فعالیت های اقتصادی و بخش تولید روند توسعه استان را تسریع بخشند.
حمایت بانک ها از بخش  تولید موجب تسریع روند توسعه کردستان می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: کردستان نیازمند توسعه پایدار است و در این راستا بانک های عامل می توانند نقش مهم و کلیدی را در تحقق این امر ایفا کنند.
وی افزود: با توجه به نیاز واحدهای تولیدی و اقتصادی به سرمایه در گردش برای توسعه روند تولید و فعالیت خود بایستی بانک ها نسبت به حمایت مالی و پرداخت تسهیلات به این واحدها تلاش بیشتری را به عمل آورند.
استاندار کردستان در ادامه از مدیران بانک های استان خواست تا پیگیریهای لازم را برای جذب اعتبارات بیشتر از مرکز برای رونق بخشی به مسیر توسعه استان را در دستور کار خود قرار دهند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: سرانه اشتغال دراستان باید به میانگین کشور نزدیک شود و در این مسیر حمایت بانک ها از واحدهای دارای مشکلات مالی می تواند زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار در کردستان شود.
دراین جلسه همچنین مدیران بانک های عامل به ارائه گزارش عملکرد خود در راستای حمایت از بخش اقتصادی و تولیدی استان پرداختند.بازدید [ 491796 ]
برچسب ها