دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

خانه احزاب استقلال اقتصادی خود را حفظ کند/ احزاب سهم خود را در ایجاد همدلی، وفاق و وحدت در جامعه ایفا کنند

استاندار کردستان در دیدار با اعضای خانه احزاب استان، بر لزوم استقلال اقتصادی خانه تاکید و خاطرنشان کرد: اگر خانه احزاب مستقل نباشد نمی تواند رسالت خود را انجام دهد.
خانه احزاب استقلال اقتصادی خود را حفظ کند/ احزاب سهم خود را در ایجاد همدلی، وفاق و وحدت در جامعه ایفا کنند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
بهمن مرادنیا در این دیدار اذعان داشت: در شرایط بسیار حساس فعلی کشور که دشمنان کمر همت بسته اند تا بین مردم و نظام فاصله بیندازند، باید بیشتر از هر زمان دیگری متحد شویم.
وی در ادامه گفت: اگر امروز فضای مجازی توانسته موفق باشد و جای احزاب را در بین مردم بگیرد به این دلیل است که یا ما نسبت به مسائل کشور بی تفاوت بوده ایم و یا اعتماد مردم از ما صلب شده.
مرادنیا افزود: خانه احزاب باید این فضا را تغییر دهد، جایگاه خود را بازیابد و اعتماد را به مردم بازگرداند.
وی با یادآوری رشادت ها و شهادت های فراوان در دفاع از کشور، بروز اختلاف را گناه دانست و از احزاب خواست سهم خود را در ایجاد همدلی، وفاق و وحدت در جامعه ایفا کنند.
استاندار کردستان در این دیدار کمک به توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی استان را از احزاب خواست و اظهار داشت: هر کدام از ما در هر جایگاهی که قرار داریم باید در راستای استقبال از سرمایه گذاران و توسعه اقتصادی استان تلاش کنیم، که این امر نیازمند کار فرهنگی است.
مرادنیا در ادامه پیشنهاد کرد، خانه احزاب یکی از منازل تحت نظر میراث فرهنگی استان را به عنوان محل دائمی خود انتخاب کند تا موجب مرمت و نگهداری این بنا نیز باشند.
برگزاری همایش استانی به منظور برقراری ارتباط با مردم و ایجاد رسانه مستقل، از دیگر پیشنهادات استاندار به خانه احزاب کردستان بود.
وی بر لزوم استقلال اقتصادی خانه احزاب نیز تاکید کرد و افزود: اگر خانه احزاب مستقل نباشد نمی تواند رسالت خود را انجام دهد.
مرادنیا انجام فعالیت اقتصادی از سوی خانه احزاب را بلامانع دانست واین امر را هم موجب اشتغالزایی و هم حفظ استقلال اقتصادی خانه عنوان کرد.
در پایان این دیدار، اعضای خانه احزاب کردستان، احکام خود را از سوی استاندار دریافت کردند.

بازدید [ 414048 ]
برچسب ها