جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

خدمات دولت در حوزه ارتباطات بە مردم اطلاع‌رسانی شود

استاندار کردستان بر ضرورت اطلاع رسانی بە مردم در خصوص خدمات دولت در حوزه ارتباطات ​تاکید و آن را یک امر لازم و ضروری ارزیابی کرد.
خدمات دولت در حوزه ارتباطات بە مردم اطلاع‌رسانی شود

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ بهمن مرادنيا در ديدار با مديران حوزه ارتباطات و فناورى اطلاعات استان، عملكرد اين حوزه را خوب ارزيابى و تاكيد كرد: اقدامات انجام شده بايد به خوبى اطلاع رسانى شود تا مردم هم از خدمات دولت در استان مطلع شوند و هم بدانند چه كارهايى انجام شده و از چه خدماتى مى توانند بهره بگيرند.

وى توجه به خواسته ها و نيازهاى مردم را بسيار مهم عنوان كرد و افزود: توسعه زيرساخت بويژه در حوزه فناورى اهميت بسزايى دارد و لازم است هدفگذارى در اين زمينه با چشم انداز بلند مدت انجام گيرد.

در اين ديدار مديركل ارتباطات و فناورى اطلاعات استان از سفر وزير محترم ارتباطات به كردستان در آينده نزديك خبر داد كه استاندار كردستان ضمن استقبال و ابراز خرسندى از سفر وزرا به استان خاطرنشان كرد: تمامى وزرا دوست دارند عقب ماندگى هاى كردستان جبران شود اما به دليل تراكم كارى از وضعيت استان بى اطلاع هستند بنابراين ما مديران استان بايد به شدت پيگيرى كنيم تا امكانات و اعتبارات بيشترى براى كردستان جذب

بازدید [ 617139 ]
برچسب ها