شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

فیروزی عنوان کرد؛

خون شهید قاسم سلیمانی جریانی جدید از وحدت و همگرایی در کشور ایجاد خواهد کرد/کوبیدن بر طبل تفرقە جایز نیست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان به تاکید گفت که خون سردار شهید قاسم سلیمانی موجب وحدت و همگرایی بیشتر مردم خواهد خواهد شد..
خون شهید قاسم سلیمانی جریانی جدید از وحدت و همگرایی در کشور ایجاد خواهد کرد/کوبیدن بر طبل تفرقە جایز نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در هفتمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان کردستان، ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی و قدردانی از مردم کردستان در محکومیت اقدام جنایتکارانه آمریکا و شرکت در مراسم بزرگداشت این شهید والامقام افزود: امروز در سراسر کشور مردم در مراسم بزرگداشت این قهرمان ملی شرکت کردند و باید این حضور گسترده به نحو مطلوب رسانه ای شود.
وی با بیان اینکه خون پاک شهید سردار سلیمانی به ایجاد وحدت و همگرایی مردم و جریانات مختلف در کشور منجر خواهد شد، گفت: امروز ما بیش از هر زمانی به وحدت و همدلی نیاز داریم و در این شرایط کوبیدن بر طبل تفرقه جایز نیست.
فیروزی به مجموعه اقدامات خصمانه آمریکا خصوصا در دو سال گذشته اشاره کرد و افزود: آمریکا بعد از به راه انداختن جنگ تبلیغاتی گسترده که وحدت و یکپارچگی ملی ما را هدف گرفته بود با خروج از برجام جنگ اقتصادی علیه کشور به راه انداخت که با مدیریتی که در کشور صورت گرفت عملا این اقدام نیز ناکام ماند.
وی عنوان کرد: با به شهادت رساندن سردار سلیمانی آمریکا تلاش می کند که وضعیت را به نفع خود در جهان تغییر دهد و برای رسیدن به این هدف مرتکب وحشیانه ترین عمل ممکن شد که مصداق بارز تروریسم دولتی است، شد.
معاون اقتصادی استاندار کردستان تلاش برای ایجاد وحدت و همدلی بیشتر را وظیفه رسانه ها و مطبوعات برشمرد و گفت: فعال کردن گسل ها به نفع کشور و مردم نیست و بعضی از رسانه ها باید این امر را درک کنند.
فیروزی افزود: در حالیکه بر مبنای اعلام و گزارش مرکز آمار ایران کردستان در آذر ماه سالجاری و در تورم نقطه به نقطه استان آخر کشور است، برخی افراد و رسانه های مغرض شروع به ایجاد ناامیدی در مردم می کنند.
وی یادآوری کرد: منکر وجود برخی شکاف ها و مشکلات و کمبودها در استان نیستیم ولی کارهای بسیار مهمی برای استان انجام شده و کارهای بسیار دیگری نیز باید انجام شود.
وی خواستار نظارت بیشتر شورای اطلاع رسانی استان بر رسانه ها و فضای مجازی شد و عنوان کرد: ما در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم و باید همه تلاش ما در بخش رسانه افزایش مشارکت مردم در انتخابات پیش روی مجلس باشد

بازدید [ 16872 ]
برچسب ها