شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

دروغ بزرگ فساد اداری در کردستان جفا در حق مردم است

استاندار کردستان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، در خصوص مطرح شدن خبر "کردستان رتبه اول فساد اداری" تاکید کرد: فساد اداری کردستان یک دروغ بزرگ است و نباید آن را بپذیریم.
دروغ بزرگ فساد اداری در کردستان جفا در حق مردم است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در این خصوص اظهار داشت: منتشر کنندگان این خبر کذب، امروز دروغ بزرگی را به آیت‌الله رییسی نسبت داده‌اند (دستور آیت الله رییسی برای پیگیری موضوع فساد اداری در کردستان) در حالی که واقعیت این است که من (در جلسه سورای اداری استان با حصور رییس قوه قضاییه) مطرح کردم که چنین موضوعی در یکی از رسانه های استان مطرح است و درخواست کردم دستگاه های نظارتی برای روشن شدن موضوع کمک کنند. 
وی خاطرنشان کرد: من اگر به مدیران استان اعتماد نداشتم موضوع را مطرح نمی کردم؛ اطمینان دارم مدیران کردستان پاک دست هستند. 
مرادنیا با یادآوری اینکه یکی از خواسته های همیشگی مردم استان، استفاده از فرزندان استان در مناسب مدیریتی بوده، اذعان داشت: این دوستان می خواهند این پیام را بدهند که فرزندان استان، توان مدیریت ندارند؛ و این جفا به مردم کردستان است.
استاندار کردستان، در ادامه اظهار داشت: پشت اینها افرادی هستند که مطالباتی داشته اند و برآورده نشده و دستشان از برخی جاها کوتاه شده و طی این ۲ سال دستشان از رانت و فساد مالی کوتاه شده است.
مرادنیا همچنین یادآور شد: من از آقای رییسی خواستم که دستگاه های نظارتی به مردم گزارش دهند و قطعاً این گزارش ها به مردم داده خواهد شد و آنگاه افرادی که دروغ و شایعه پراکنی کرده اند رسوا خواهند شد.
وی با اذعان به اینکه کردستان کمترین آمار جرم را دارد، گفت: امروز اکثر مدیران کردستان از فرزندان استان هستند، آیا این مردمی که به دلایل شرعی حاضر به گرفتن وام نیستند، اهل فساد هستند؟
چرا به مردم تهمت می زنند؟
مرادنیا تاکید کرد: من پیگیری خواهم کرد، و از حیثیت مردم و مدیران استان دفاع خواهم کرد و اینها روزی پای میز محاکمه خواهند آمد چون موضوع شخصی نیست بلکه پای مردم و مدیران استان در میان است. 
وی خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده دولت موظف هستم از حیثیت استان دفاع کنم، از مدیران استان هم می خواهم سکوت نکنند و از حیثیت خود دفاع کنند.
استاندار کردستان همچنین گفت: این افراد نمی خواهند کردستان توسعه پیدا کند، یک روز به بهانه تورم، یک روز به بهانه فساد و هر روز به یک بهانه می خواهند فضای استان را ملتهب کنند. 
وی در پایان یاوآوری کرد: اینها سیاه نمایی هایی است که افراد می کنند و پشت این افراد کسانی هستند که دستشان از جایی کوتاه شده و می خواهند اینگونه قهرمان شوند اما به قیمت نابودی استان تمام می شود.

 

 

بازدید [ 26904 ]
برچسب ها