جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار:

دستگاه‌های عضو کمیسیون ایمنی راه استان نقش خود را بهتر ایفا کنند/ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طرح جامع ارتقای ایمنی راه را تدوین و ارائه دهد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: دستگاه های عضو کمیسیون ایمنی راه استان باید نقش خود را بهتر به سرانجام برسانند و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نسبت به ارائه طرح جامع مطالعاتی ایمنی راه های استان که قبلا در کمیسیون ایمنی راه های استان مطرح شد، اقدام کند.
دستگاه‌های عضو کمیسیون ایمنی راه استان نقش خود را بهتر ایفا کنند/ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طرح جامع ارتقای ایمنی راه را تدوین و ارائه دهدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان
مهندس امیر قادری در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان اظهار کرد: با توجه به افزایش جمعیت و رشد تعداد سفرها لازم است مدیریت دقیق و منطقی اعمال شود تا تصادفات به حداقل ممکن برسد.
وی با تاکید بر لزوم وجود نگاه جامع در این زمینه گفت: فرهنگسازی و نهادینه کردن آموزش هم از دیگر عواملی است که می تواند در کاهش تصادفات موثر باشد.
معاون استاندار کردستان با بیان اینکه حذف نقاط حادثه خیز همواره در دستور کار بوده است، افزود: دوربینهای نظارتی هم بسیار می توانند در کاهش تصادفات کمک کنند.
مهندس قادری تاکید کرد: تقویت حوزه راهداری هم در استان و هم در کشور باید انجام گیرد و نگاه استان به بخش راهداری پررنگتر شود.
وی در خصوص طرح جامع ارتقای ایمنی راه های استان خاطرنشان کرد: این طرح به همه راه های استان توجه کرده و موجب کاهش تصادفات خواهد شد.
معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: با توجه به فصل سفرهای تفریحی مردم روزهای جمعه در ساعاتی که پلیس راه تعیین و اعلام خواهد کرد مسیرهای حدفاصل سنندج به مریوان و سنندج به کامیاران ممنوعیت تردد خودروهای سنگین اعمال شود.

بازدید [ 23883 ]
برچسب ها