سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

خوش‌اقبال؛

دشمن در پی بدبین کردن مردم بە نظام و انقلاب است/ وظیفە دولت برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به صراحت گفت که دشمن به دنبال بدبین کردن مردم به نظام و انقلاب است.
دشمن در پی بدبین کردن مردم بە نظام و انقلاب است/ وظیفە دولت برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش‌اقبال در هفتمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان کردستان ضمن تسلیت شهادت سردار سپاه اسلام قاسم سلیمانی از حضور با شکوه مردم استان در محکومیت این جنایت و مراسم سوگواری تشکر کرد و گفت: حضور باشکوه مردم در این مراسم نشانه قدرشناسی مردم از خدمات سردار سلیمانی و اهمیت جایگاه ایشان در کشور و منطقه است.
وی با بیان اینکه اتفاقات روی داده در منطقه و کشور ضرورت همگرایی و همدلی را بیشتر می کند، ادامه داد: برخی از جریانات سیاسی و دشمنان تلاش می کنند با بزرگنمایی مشکلات مردم را به نسبت نظام و انقلاب بدبین کنند.
خوش اقبال انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی را رویدای حایز اهمیت برشمرد و افزود: دنیا نظاره گر این انتخابات خواهد بود و باید تلاش کنیم با بهره گیری از همه امکانات انتخابات پرشور برگزار شود. 
وی اضافە کرد: نظام در کردستان خدمات بسیار شایانی را انجام دادە است و وظیفە است کە تلاش کنیم این خدمات را مردم مشاهدە کنند.
خوش اقبال ایجاد فضای نشاط و امیدواری برای مشارکت مردم در انتخابات را مهم ارزیابی کرد و گفت: امیدوارم با ایجاد فضای مناسب زمینه مشارکت حداکثری مردم شود.
خوش اقبال افزود: دولت تنها وظیفه برگزاری انتخابات سالم و قانونمند را برعهده دارد و برای ما فرقی ندارد که چه کسی انتخاب می شود، چرا که حق انتخاب با مردم است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در پایان از مدیران خواست کە خدمات نظام و دولت را با تعامل بیشتر با رسانە ها به مردم اطلاع رسانی کنند.

بازدید [ 15903 ]
برچسب ها