دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار

معاون استاندار:

دفاتر تسهیلگری می‌توانند در برنامه‌ریزی توسعه موثر باشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، دفاتر تسهیل گری را نهادی مهم عنوان کرد که می توانند در برنامه ریزی توسعه و اجرای آن موثر باشند.
دفاتر تسهیلگری می‌توانند در برنامه‌ریزی توسعه موثر باشند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در جمع مجریان دفاتر تسهیلگری سنندج، گفت: با توجه به توانمندی هایی که در اعضای این دفاتر وجود دارد، انتظارات فراوانی از آنان وجود دارد و امیدواریم هرچه سریعتر شاهد توانمندسازی افراد محلات حوزه فعالیت خود شوند. 
وی فعالیت دفاتر تسهیلگری را موجب هم افزایی با اقدامات دستگاه های اجرایی دانست و خاطرنشان کرد: وجود این دفاتر فرصت مناسبی است تا کار جمعی و برنامه ریزی را تمرین کنیم. 
فیروزی با تاکید بر لزوم اعتمادسازی دفاتر در میان ساکنان محلات، متذکر شد: مجریان باید اعتماد سازی و رعایت حقوق شهروندی را از کارکنان دفاتر خود آغاز کنند. 
معاون اقتصادی استاندار یادآور شد: دفاتر تسهیلگری می توانند در شناسایی اولویت ها و احصاء نیازهای محلات بسیار موثر باشند و برای آن برنامه عمل داشته باشند. 
وی در ادامه از مجریان دفاتر تسهیلگری خواست با مطالعه مجدد دستورالعمل های این حوزه، آن را به برنامه عمل جامع تبدیل کنند تا منافع آن در محلات مشهود باشد.

بازدید [ 420375 ]
برچسب ها