سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار:

دلسوزان انقلاب با امید بخشی به مردم زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: همه دلسوزان انقلاب باید با امید بخشی به مردم زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم کنند.
دلسوزان انقلاب با امید بخشی به مردم زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز در همایش فرمانداران و بخشداران ستاد انتخابات استان کردستان در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: همه باید بدون جانبداری و فقط در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و با مشارکت حداکثری مردم به وظایف خود عمل کنیم.
وی افزود: اگر مردم به ما به عنوان مجریان برگزاری انتخابات اعتماد کنند با رغبت بیشتری برای حضور حداکثری در پای صندوقهای رای حاضر می شوند.
خوش اقبال تصریح کرد: در حال حاضر دغدغه ها ما باید فراهم ساختن شرایط لازم برای حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات باشد تا حماسه دیگری را رغم بزنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تصریح کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در اوج و قدرت و اقتدار در منطقه و بین الملل حضوری پررنگ دارد.
وی تاکید کرد: بنابراین بر طبق این اقتدار باید با برگزاری انتخاباتی فراگیر و سالم و با مشارکتی بی نظیر مردم یکبار دیگر این عظمت و صلابت را به جهانیان نشان دهیم.
خوش اقبال در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به شهادت سردار سلیمانی در راه دفاع از ارزش های انقلاب در ادامه گفت: سردار سلیمانی در حقیقت الگوی بی نظیر و مناسب برای همه ما می باشد و بایستی با الگو برداری از راه و روش آن شهید بزرگوار همواره آماده جانفشانی و از خودگذشتگی در راه دفاع از ارزشها و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان خاطر نشان کرد: باید با خدمتگذاری بی منت به مردم و مقابله با هرگونه جریانات ضد انقلابی باعث جلب مردم برای مشارکت در مسیر انقلاب اسلامی شویم.
وی خطاب فرمانداران، بخشداران و دستاندارکاران برگزاری انتخابات در استان گفت: باید با دقت فراوان بر طبق قانون به وظایف خود عمل کنید و در واقع ملاک ومعیار اجرای  دقیق قانون می باشد.
خوش اقبال تاکید کرد: باید فرصت حضور همه جریانات و تفکرات انقلابی را در انتخابات را مهیا کرد و برای آنها فرصتی برابر برای راه یابی به مجلس شورای اسلامی را بوجود آورد تا حقی ازکسی پایمال نشود.
وی ضمن تشکر از همکاری قوه قضایه در برخورد با برخی از تخلفات صورت گرفته در حین تبلیغات انتخاباتی و به خصوص در فضای مجازی ابراز امیدواری کرد که همانند گذشته دولت و قوه قضایه با همکاری و همراهی هم شرایط برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری مهیا کنند.
بازدید [ 215403 ]
برچسب ها