سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

خوش‌اقبال؛

دهه فجر زمینه ساز اتحاد و انسجام ملی است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی موجب ایجاد اتحاد و انسجام ملت ایران شده است.
دهه فجر زمینه ساز اتحاد و انسجام ملی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسمات گرامیداشت ایام الله دهه فجر در استان کردستان در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: برنامه‌های ایام دهه فجر و سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی باید به گونه‌ای باشد که زمینه حضور باشکوه مردم درعرصه انتخابات پیش رو را فراهم کند.
وی افزود: امسال با توجه به اتفاقات اخیر که  بعد از خروج ترامپ از برجام، ترور سردارسلیمانی و اغتشاشاتی که در کشور افتاد و همچنین انتخابات پیش‌رو می‌طلبد سالگرد پیروزی انقلاب متقاوت‌تر از گذشته در سطح کشور و استان برگزار شود.
خوش اقبال تصریح کرد: با یک رویکرد، هماهنگی و طراحی جدید وارد میدان شویم  و بی‌شک با گام‌هایی که  امسال در زمینه برگزاری جشن‌های دهه‌فجر برداشته می‌شود سیلی دیگری توسط مردم به استکبار زده خواهد شد و زمینه‌ساز حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهد بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطر نشان کرد: علاوه بر این برنامه هایی که در دهه فجر اجرا می‌شود باید یک امید، نشاط و شادابی برای مشارکت مردم در سرنوشت خودشان(انتخابات پیش‌رو) فراهم کرد و ما باید تلاش کنیم کسانی که دل در گرو انقلاب دارند در عرصه انتخابات حضور پیدا کنند.
خوش اقبال ادامه داد: رسانه‌های بیگانه از همان روزها و ماههای قبل با برنامه‌ریزی‌های متعدد در صدد کمرنگ‌ جلوه دادن برنامه‌های پیروزی انقلاب و همچنین برگزاری انتخابات پیش‌رو هستند لذا باید برنامه‌ریزی‌ها به سمتی پیش برود که باحضور باشکوه مردم مثل گذشته توطئه های دشمنان را برملا کند.
وی اظهارداشت: دشمنان سال گذشته نیز می‌خواستند چهل سالگی انقلاب را بر هم بزنند اما نتواتسند در این زمینه هیچ اقدامی انجام دهند و باید امسال نیز تلاش شود چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را باشکوهتر از گذشته برگزار کنیم.
وی تاکید کرد: ادارات و کمیته‌های ستاد دهه فجر باید از همین امروز فعالیت خود را در زمینه برنامه‌ریزی برای باشکوهتر برگزار کردن برنامه‌های این ایام آغاز کرده و تلاش شود چهره شهر متفاوت‌تر از گذشته باشد و شور، نشاط و امیدآفرینی در بین مردم ایجاد شود.
خوش اقبال در پایان گفت: دهه فجر بهترین ایام برای اعتمادسازی مردم به مسوولان و بیان دستاوردها و خدمات چهل ساله انقلاب در میان اقشار مختلف مردم است و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.بازدید [ 207822 ]
برچسب ها