سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار؛

دوران دفاع مقدس نباید بە فراموشی سپردە شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تاکید کرد کە یاد و خاطره دوران سرنوشت ساز دفاع مقدس نباید به هیچ وجه به فراموشی سپرده شود.
دوران دفاع مقدس نباید بە فراموشی سپردە شودبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت فرصتی برای بیان خدمات دولت و نظام به مردم و بستری برای زدودن غبار ناامیدی از جامعه است.
وی با بیان اینکه هماهنگی های لازم برای برگزاری باشکوه هفته دفاع مقدس باید به نحو مطلوب انجام شود، اظهار داشت : ما هر چه داریم به لطف ایثار و فداکاری رزمندگان است و باید هرچه درتوان داریم برای زنده نگاه داشتن این ایام به کار بگیریم.
خوش اقبال تاکید کرد: نباید گذاشت که دوران سرنوشت ساز و حماسی دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود، چرا که فرزندان این ملت در آن ایام با هرچه در توان داشتند از کشور و انقلاب دفاع کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه سخنان خود به ضرورت احداث موزه دفاع مقدس در سنندج اشاره کرد و گفت: کردستان از جمله استانهای درگیر جنگ در دوران دفاع مقدس بود و ضرورت دارد موزه دفاع مقدس هر چه زودتر احداث شود.
خوش اقبال گفت: استانهای درگیر جنگ و از جمله کردستان در احداث موزه دفاع مقدس کوتاهی کردند و استانهایی که درگیر جنگ نبودەاند زودتر اقدام به احداث موزه دفاع مقدس کرده اند.
وی ادامه داد: باید هرچه سریعتر نسبت به احداث موزه دفاع مقدس به شکل آبرومندانه اقدام کرد.

بازدید [ 241623 ]
برچسب ها