چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

دولت باید تجاری سازی فعالیت‌های فناورانه را مورد حمایت جدی قرار دهد/ کردستان دارای جوانان خلاق برای فعالیت در فناوریهای نوین است

استاندار کردستان خواستار حمایت جدی و همه جانبه دولت از فعالیت‌های فناورانه در کردستان به سبب وجود جوانان خلاق و بسترهای درآمدزایی و اشتغال‌زایی این بخش شد.
دولت باید تجاری سازی فعالیت‌های فناورانه را مورد حمایت جدی قرار دهد/ کردستان دارای جوانان خلاق برای فعالیت در فناوریهای نوین است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در پنجمین جلسه شورای اداری استان کردستان که با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد ضمن تبریک آغاز ماه ربیع الاول گفت: ما به جوانان این دیار مدیون هستیم و باید همه همت خود را وقف شکوفایی آنان در همه بخش‌ها کنیم.

وی کمک دولت به تجاری‌سازی فعالیت‌های دانش بنیان و فناورانه را حایز اهمیت توصیف کرد و گفت: برگزاری دوره‌های آموزش در داخل و خارج کشور برای جوانان کردستانی در فعالیت‌های دانش بنیان مهم است.

مرادنیا جوانان کردستان را جوانانی خلاق، خوش، فکر و دارای انگیزه برای فعالیت عنوان کرد و افزود: در سال گذشته استان کردستان در طرح تکاپو مقام اول را به خود اختصاص داد که این نشان از وجود پتانسیل‌های بزرگ در کردستان است.

استاندار کردستان اظهار کرد: با مقداری حمایت دولت از بخش فعالیت‌های دانش بنیان، جوانان این دیار می‌توانند بجای انجام کارهای سخت در مرزها و دیگر استانها خود زمینه ساز اشتغال و درآمدزایی باشند.

بازدید [ 34086 ]
برچسب ها