جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار:

دولت سخنان اختلاف افکن مذهبی و وحدت شکن را بر نمی‌تابد/ روحانیون خدمات ۴۰ ساله نظام را برای مردم بازگو کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان روحانیون را به بازگو کردن خدمات ارزشمند نظام برای مردم فراخواند و به صراحت گفت دولت سخنان اختلاف افکن مذهبی را بر نمی تابد.
دولت سخنان اختلاف افکن مذهبی و وحدت شکن را بر نمی‌تابد/ روحانیون خدمات ۴۰ ساله نظام را برای مردم بازگو کنندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان
؛ حسین خوش اقبال در نشست استاندار با علما و روحانیون استان کردستان با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم گفت: امیدواریم که همه با هم برای خدمتگذاری به مردم تلاش کنیم ودر این راه همه همت و توان خود را به کار بگیریم.
وی با اعلام اینکه دشمنان ایران هم قسم شده اند که نگذارند جشن انقلاب باشکوه برگزار شود افزود: از روحانیون آگاه استان انتظار داریم خدمات ارزشمند ۴۰ ساله نظام را برای مردم و الخصوص جوانان بازگو کنند تا از این طریق در جامعه امید آفرینی شود.
خوش اقبال پرداختن به سخنان وحدت آفرین در شرایط امروز کشور را امری ضروری ارزیابی کرد و اظهار داشت: وحدت رمز پیروزی کشور است و با سرلوحه قرار دادن سخنان مقام معظم رهبری در خصوص پرهیز از تفرقه افکنی های مذهبی دولت نیز هرگونه اختلاف افکنی مذهبی را برنخواهد تافت.
وی ابراز امیدواری کرد همگان با وحدت و همدلی بتوانیم دین خود را به مردم وانقلاب ادا کنیم .

بازدید [ 34542 ]
برچسب ها