سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

دیدار قهرمانان «جام خوشه چین» با استاندار

اعضای تیم فوتسال بانوان روستایی کردستان که موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات کشوری «جام خوشه چین» شدند، در دیدار با استاندار مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.
دیدار قهرمانان «جام خوشه چین» با استاندار


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در این دیدار، گفت: بسیار خوشحالم از اینکه فرزندان این استان علیرغم مشکلات، کمبودها و نارسایی ها، شیرزنانه موجب درخشش نام کردستان شدند و این نشان از روح بلند و غیرت شما دارد.
وی افزود: نکته مهم این است که این کسب مقام از سوی شما، ثابت می کند توانایی های زیادی در استان وجود دارد اما به دلیل برخی کاستی ها، امکان ظهور و بروز ندارند.
استاندار در ادامه خطاب به این بانوان قهرمان یادآور شد: این موفقیت نباید باعث غرور شود بلکه باید تلاش خود را بیشتر کنید تا این موفقیت حفظ شود.
مرادنیا از مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز خواست، همچنان با تمام توان برای حضور و درخشش ورزشکاران کردستان در صحنه های ملی و بین المللی تلاش کند.
شایان ذکر است، دختران فوتسالیست تیم بانوان روستایی کردستان، علیرغم کارشکنی برگزار کنندگان مسابقات ورزش های روستایی کشور، موفق شد بدون گل خورده عنوان قهرمانی و عنوان خانم گل "جام خوشه چین" را از آن خود کنند.

بازدید [ 181602 ]
برچسب ها