سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

دیدار معاون سیاسی استاندار کردستان با کسبه‌ی بانه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان روز چهارشنبه وارد شهرستان بانه شد و در ابتدا از بازار و مجتمع های تجاری این شهر دیدن کرد.
دیدار معاون سیاسی استاندار کردستان با کسبه‌ی بانه


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛
حسین خوش اقبال در دیدار و گفتگوی صمیمی با کسبه و بازاریان بانه ای، تاکید دولت بر ارتقای معیشت مرزنشینان استان را یادآور شد و مهمان نوازی مردم این دیار در زمینه میزبانی شمار زیاد هموطنان و گردشگران در فصل های مختلف سال را ستود.
وی همچنین بالا بودن ضریب امنیت در شهرستان بانه و تصویب طرح ساماندهی مبادلات مرزی را پشتوانه های مهمی برای رونق گردشگری و توسعه تجارت و مبادلات قانونمند مرزی ذکر کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه سفر به شهرستان بانه، بعد از ظهر امروز به بازارچه سیرانبند رفت و از نزدیک زیرساخت ها و آمادگی های موجود برای اصلاح طرح مبادلات مرزی پیله وری از طریق این بازارچه را ارزیابی نمود.
خوش اقبال استقرار پایانه گمرکی ویژه مبادلات پیله وری و تکمیل انبار بزرگ نگهداری کالاها در این بازارچه را از جمله ظرفیت های مهم موجود عنوان و بر تکمیل و تجهیز آن در آینده نزدیک تاکید کرد.
در پایان این بازدید که رئیس گمرک بانه و کارکنان گمرگ بازارچه نیز حضور داشتند، معاون سیاسی، امنیتی استاندار کردستان، عصر امروز شهرستان بانه را به مقصد مریوان ترک نمود.


بازدید [ 644328 ]
برچسب ها