سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

حسین فیروزی:

رادیو رسانه‌ای تاثیرگذار و فرهنگ‌ساز است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان در بازید از واحد رادیو صدا و سیمای استان، از رادیو به عنوان رسانه ای تاثیرگذار و فرهنگ ساز نام برد.
رادیو رسانه‌ای تاثیرگذار و فرهنگ‌ساز استبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی که به مناسبت ۴ اردیبهشت روز ملی رادیو ضمن بازدید از واحد رادیو صدا و سیمای استان در برنامه ظهرگاهی نیز حضور یافت، ضمن تبریک این روز و قدردانی از زحمات کارکنان این واحد، گفت: صدای کردستان بسیار قدرتمند عمل کرده و جای انتقاد ندارد. 
وی افزود: زحمات کارکنان رادیو بسیار ارزشمند بوده و مردم قدردان این زحمات هستند. 
فیروزی با اذعان به اینکه رادیو کردستان شنوندگان فرا استانی فراوانی دارد، یادآور شد: نقش رادیو در فرهنگ سازی بسیار مهم است. 
معاون استاندار در ادامه خواستار افزایش برنامه های رادیویی در راستای شعار سال شد و افزود: نیاز داریم برنامه ها هرچه بیشتر به سمت افزایش فرهنگ سرمایه پذیری سوق یابد. 
فیروزی خاطرنشان کرد: اگر مردم پول های کم یا زیاد خود را در کردستان سرمایه گذاری کنند، قطعا اشتغال و رونق تولید ایجاد خواهد شد. 
وی در این خصوص تاکید کرد: نباید منتظر باشیم تا دیگران در استان ما سرمایه گذاری کنند بلکه باید خودمان پیش قدم باشیم. 
فیروزی از منطقه ویژه اقتصادی بانه و همچنین کشاورزی استان به عنوان ظرفیت های بسیار مناسب سرمایه گذاری در کردستان نام برد و گفت: 
در حال حاظر تولیدات کشاورزی استان ۲/۹ میلیون تن در سال است که با برنامه ریزی صحیح می توانیم آن را ۵ میلیون تن برسانیم که این امر هم برای توسعه اقتصادی استان بسیار مهم است و هم نقش بسزایی در تامین امنیت غذایی کشور دارد. 
معاون اقتصادی استاندار در پایان این مصاحبه رادیویی خاطرنشان کرد: منظور از سرمایه پذیری و سرمایه گذاری، فقط سرمایه های مادی نیست بلکه همه ابعاد سرمایه از جمله تخصص و تجربه نیز مد نظر است که انتقال آن به استان می تواند بسیار ارزشمند باشد.

بازدید [ 463467 ]
برچسب ها