چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

راە‌اندازی صندوق تولیدی برای حمایت از زندانیان ضروری است

استاندار کردستان راە‌اندازی یک صندوق تولیدی برای حمایت از زندانیان و خانوادەهای آنان را اقدامی ضروری در استان عنوان کرد.
راە‌اندازی صندوق تولیدی برای حمایت از زندانیان ضروری است

به گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در دیدار با ستاد دیه استان کردستان ضمن قدردانی از خیرینی که طی سالیان گذشته با کمک ها خود موجبات آزادی بخشی از زندانیان مالی و جرائم غیر عمد را فراهم کردند، گفت: برای تداوم حیات ستاد دیه در استان و گسترش فعالیت های انسان دوستانه ایجاد یک صندوق برای این ستاد و برای کار تولیدی و درآمدزا الزامی است.
وی افزود: باید تلاش کنیم این صندوق راه اندازی شود و مانیز از محل های مختلف به شکل گیری و سرمایه اولیه آن کمک خواهیم کرد.
مرادنیا با بیان اینکه به دلیل بیماری کرونا امسال جشن گلریزان در استان و کشور امکان برگزاری ندارد، گفت: اختصاص یک روز از حقوق کارمندان ادارات و شرکت های دولتی به آزادی زندانیان می تواند رقم قابل توجهی باشد و بخش زیادی از زندانیان را به کانون خانواده هایشان برگرداند.
استاندار کردستان با بیان اینکه امسال برای آزادی زندانیان محکومان مالی و جرائم غیر عمد ۷۰ میلیارد تومان نیاز است، اضافه کرد: مردم کردستان علیرغم ضعف اقتصادی و درآمد پایین مردمانی خیر خواه و نوع دوست هستند و امیدواریم امسال نیز به این امر خداپسندانه کمک کنند.

بازدید [ 59793 ]
برچسب ها