دو شنبه 7 بهمن سال 1398

اخبار

معاون اقتصادی استاندار تاکید کرد:

رسانه‌ها با ترسيم حقايق، سرمايه‌گذاران را به كردستان دعوت كنند

معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان از رسانه‌هاى استان خواست با ترسيم حقايق و اميدبخشى به جامعه، سرمايه‌گذاران را به كردستان دعوت كنند.
رسانه‌ها با ترسيم حقايق، سرمايه‌گذاران را به كردستان دعوت كنند

 

 

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ حسين فيروزى در نشست مشترك هم‌انديشى استاندار با اصحاب رسانه استان، اثربخشى رسانه‌ها در توسعه استان را يادآور شد و افزود: رسانه‌ها مى‌توانند نقش مهمى در بهبود فضاى كسب و كار، توسعه سرمايه‌گذارى، توليد و اشتغال داشته باشند و اميد را به جامعه تزريق نمايند.  

وى با اشاره به اينكه كردستان براى توسعه اقتصادى و رفع بيكارى به ٢٠ هزار ميليارد تومان سرمايه‌گذارى نياز دارد، از خبرنگاران خواست كردستان را آنچنان كه هست معرفى كنند تا سرمايه‌گذاران آن را به عنوان مقصد سرمايه‌گذارى خود انتخاب كنند.

فيروزى با تاكيد بر اينكه كردستان آماده سرمايه‌گذارى است، خاطرنشان كرد: زيرساخت‌هاى استان از حمل و نقل جاده‌اى، هوايى و حتى ريلى تا زيرساخت هاى فناورى و اطلاعات آماده پذيرش سرمايه‌گذاران است.

وى همچنين اظهار داشت: امروز حوزه‌هاى مختلف كشاورزى، معدن، صنعت، تجارت مرزى، گردشگرى و ساير حوزه‌ها جزو اولويت‌هاى سرمايه‌گذارى استان است و در اين شرايط كه كردستان بيش از هر زمان ديگرى آماده سرمايه‌گذارى است و بازگشت سرمايه تضمينى است. 

معاون استاندار خطاب به فعالان رسانه‌اى استان تصريح كرد: ممكن است انتشار نابه هنگام يك خبر يا يك تحليل نامناسب موجب از بين رفتن يك فرصت سرمايه‌گذارى شود. 

وى در اين خصوص از خبرنگاران استان خواست كردستان را همچون كردستان سال ٩٦ بشناسانند، نه مانند كردستان سال ٦٠ و تلاش كنند ذهنيت‌هاى اشتباه در مورد كردستان را اصلاح و تغييرات مثبت ايجاد شده را بنمايانند. 

فيروزى در پايان صحبت‌هاى خود، خبرنگاران را بازوان قدرتمند در تحقق توسعه استان دانست و يادآور شد: هيچ خط كشى و تقسيم بندى خودى و غير خودى ميان اهالى رسانه قائل نيستيم و همه شما را يار خود در عرصه تلاش براى توسعه استان مى‌دانيم.

برچسب ها