یک شنبه 29 دی سال 1398

اخبار

مدیرکل روابط عمومی استاندار کردستان:

رسانه‌ها در انعکاس اخبار جنبه عدالت و انصاف را رعایت کنند

مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان، با اشاره به اینکه رسانه‌ها در انعکاس اخبار جنبه عدالت و انصاف را رعایت کنند، گفت: در کنار این امر نباید از موضوع نقد نیز دور بمانند چراکه نقد از کسانی که وظیفه ملی و استانی خود را انجام نمی‌دهند می‌تواند کارساز باشد.
رسانه‌ها در انعکاس اخبار جنبه عدالت و انصاف را رعایت کنند

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان از ایسنا، هیرش رضایی، مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان به همراه رئیس خانه مطبوعات استان امروز، 11 دی ماه در بازدید از این خبرگزاری اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا را به عنوان یک رسانه همراه و با نفوذ در کشور و استان کردستان می شناسیم.

وی با تأکید بر تعامل خبرگزاری‌ها با مسئولان استان افزود: استانداری کردستان در حوزه رسانه می تواند با ایسنا همکاری تنگاتنگ و نزدیکی داشته باشد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان بیان کرد: ما در تلاشیم تا حوزه اطلاع‌رسانی استان را حرفه‌ای کنیم که در این راستا جهاددانشگاهی کردستان می تواند با برگزاری دوره های آموزشی یاری رسان استانداری باشد.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در انعکاس اخبار جنبه عدالت و انصاف را رعایت کنند، اعلام کرد: اما در کنار این امر نباید از موضوع نقد نیز دور بمانند چراکه نقد از کسانی که وظیفه ملی و استانی خود را انجام نمی‌دهند می‌تواند کارساز باشد.

رضایی بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع آموزش انتظار داریم جهاددانشگاهی در برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی خبرنگاری خانه مطبوعات را یاری دهد و در این راستا استانداری هم هرگونه تسهیل گری که نیاز باشد را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی کردستان یک دستگاه جوان در استان است، عنوان کرد: جوان بودن نیروهای یک ارگان موجب موفقیت بیشتر آن خواهد شد چراکه نیروی جوان انرژی زیادی برای انجام کارهای مهم و تأثیرگذار دارد.

 

 

 

برچسب ها