جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

رسانەها توسعە کردستان را محور اصلی فعالیت‌هایشان قرار دهند/ برخی‌ها در فضای مجازی تخریب هدفمند کردستان را دنبال می‌کنند

استاندار کردستان از رسانه‌ها و مطبوعات کردستان خواست توسعه همه جانبه کردستان را محورم اصلی فعالیت‌های خود قرار دهند.
رسانەها توسعە کردستان را محور اصلی فعالیت‌هایشان قرار دهند/ برخی‌ها در فضای مجازی تخریب هدفمند کردستان را دنبال می‌کنندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با بیان اینکه توسعه کردستان به عنوان یک امر مهم و مشترک باید سرلوحه کار همگان قرار گیرد، افزود: متاسفانه در کردستان هر اتفاق مثبتی بیفتد نادیده گرفته می شود، در حالیکه ما نیازمند امید آفرینی برای مردم و سرمایه گذاران هستیم.
وی با بیان اینکه رسانه‌ها از نقد منصفانه پرهیز نکنند و کم و کاستی ها را یادآوری کنند، ادامه داد: در کنار بیان کاستی ها لازم است نقاط قوت استان بیان شود.
مرادنیا عنوان کرد: اگر مدیری ضعف دارد بهتر است رسانه ها شفاف موضوع را بیان کنند و همه مدیران مورد هجمه قرار نگیرند چرا که من به هیچ وجه از مدیر متخلف حمایت نخواهم کرد.
مرادنیا معرفی چهره زشت و ناکارآمد از استان را به ضرر توسعه و خلاف منافع عمومی مردم ذکر کرد و اظهار داشت: از همه رسانه ها با هر تفکری میخواهم توسعه کردستان در همه بخش ها را محور فعالیت خود قرار دهند.
استاندار کردستان با انتقاد از فضای مجازی موجود رسانه های رسمی را مورد خطاب قرار داد و افزود: فضای مجازی در گام اول رسانه ها و مطبوعات را زیر سوال می برد چون این امر بخاطر کم کاری رسانه های موجود است.
وی افزود: جریان هایی در فضای مجازی بصورت هدفمند در راستای تخریب چهره استان حرکت می کنند و من به عنوان فرزند این استان دستان هر کسی را که دلسوزانه نقد می کند به گرمی می فشارم.
مرادنیا اظهار داشت: هرگونه کوتاهی در خدمت گذاری به مردم ضایع کردن حق آنان است.
استاندار کردستان برگزاری کنگره مشاهیر کرد و جشن های نوروز را در راستای معرفی چهره فرهنگی کردستان به مردم کشور نام برد و گفت: امسال نیز قرار است جشن های نوروز را یونسکو با حضور چند کشور در کردستان برگزار کند.
مرادنیا ادامه داد: در کنگره مشاهیر کرد افرادی به تخریب چهره دعوت شدگان پرداختند و ارقام نجومی را برای هزینه کنگره اعلام کردند که هیچ یک صحت ندارد و من وظیفه دارم برای توسعه کردستان هزینه کنم.
وی در ادامه سخنان خود به کمک ۹۰۰ میلیون تومانی دولت به مسکن خبرنگاران و ۲۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به صندوق خبرنگاران اشاره کرد و گفت: به خبرنگاران و رسانه ها از هر طریق ممکن کمک خواهیم کرد که از لحاظ اقتصادی استقلال پیدا کنند.
مرادنیا اضافه کرد: در راستای معرفی کردستان در سطح ملی انتشار یک نشریه سراسری را پیگیری خواهم کرد.

بازدید [ 218595 ]
برچسب ها