سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

معاون عمرانی استاندار:

رشد اعتبارات عمرانی کردستان در سال آیندە ۲۹ درصد خواهد بود/دولت تامین اعتبار هزار میلیارد تومانی راه آهن همدان به سنندج را تضمین کرده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان از رشد ۲۹ درصدی اعتبارات عمراتی استان در بودجه سال ۹۹ کشور خبر داد.
رشد اعتبارات عمرانی کردستان در سال آیندە ۲۹ درصد خواهد بود/دولت تامین اعتبار هزار میلیارد تومانی راه آهن همدان به سنندج را تضمین کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استاندار کردستان؛ شهرام ملکی در همایش فرمانداران و بخشداران استان کردستان چشم انداز عمرانی استان طی سال آینده را امیدوار کننده عنوان کرد و گفت: در حالی که میانگین رشد اعتبارات عمرانی کشور پنج و دو دهم درصد است این رشد در بخش عمران استان و در قانون بودجه ۲۹ درصد است.
وی افزود: سال گذشته نیز میانگین رشد اعتبارات عمرانی کشور ۱۱ درصد بود اما این میزان در کردستان با پیگیری های مقام عالی دولت و مدیران در استان ۳٨ درصد بود.
ملکی با اذعان به اینکه رشد اعتبارات عمرانی استان نشانه روحیه پیگیری و مطالبه گری در استان است، ادامه داد: در اعتبارات سال آینده کشور بخش های کشاورزی، صنعت، راه وسدهای استان به خوبی دیده شده و تا پایان دولت دوازدهم طرح های بسیار ارزشمندی در استان به بهره برداری خواهد رسید.
معاون عمرانی استاندار کردستان به تعهد دولت برای اتمام راه آهن همدان به سنندج نیز اشاره کرد و گفت: اعتبار نهایی برای اتمام این پروژه مهم و حیاتی با ایستگاه آن حدود هزار میلیارد تومان است که دولت تامین آن را تضمین کرده و تا پایان دولت دوازدهم به اتمام خواهد رسید.
وی همچنین به نقش و عملکرد شهرداری ها در امید بخشی به جامعه در آستانه انتخابات مجلس نیز گریزی زد و افزود: امسال نسبت به سال گذشته اعتبارات شهرداری ها و دهیاری ها به ترتیب ۷۰ و ۱۴۰ درصد رشد نشان می دهد.
ملکی تاکید کرد: اطلاع رسانی کافی به مردم در خصوص خدمات و پروژه های انجام شده در بخش های مختلف باید انجام شود تا از این رهگذر شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات باشیم.

بازدید [ 215517 ]
برچسب ها