شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

رعایت ضوابط می‌توانست بسیاری از مناطق را از خطر سیل برهاند / خوشبختانه تاکنون در کردستان خسارت جدی نداشته‌ایم

استاندار کردستان گفت: دقت بالا و رعایت امور فنی و ضوابط در گذشته می توانست بسیاری از مناطق را امروز از خطر سیل برهاند.
رعایت ضوابط می‌توانست بسیاری از مناطق را از خطر سیل برهاند / خوشبختانه تاکنون در کردستان خسارت جدی نداشته‌ایم

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا بامداد دوشنبه در نشست شورای مدیریت بحران استان کردستان اظهار داشت: برخی مشکلات به دلیل غفلت ها در گذشته است بنابراین مدیران کارها را با دقت تمام انجام دهند تا در آینده در این موارد بویژه در شرایط بروز سیل با مشکل مواجه نشویم.

استاندار کردستان افزود: اگر برای ساخت و سازهای حریم رودخانه ها یا پایاب سدها زودتر و بر اساس قوانین اقدام شده بود امروز نگرانی وجود نداشت.

مرادنیا با بیان اینکه باران رحمت نویدبخش سال خوب و پرخیر و برکتی برای مردم است، اضافه کرد: در شرایط کنونی و تداوم بارندگی ها همه مدیران همکاری های لازم را داشته باشند که کمترین آسیب به مردم برسد.

وی با اشاره به اینکه تا این لحظه خسارات جدی گزارش نشده است، گفت: خسارت های احتمالی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی منعکس شود تا حقی از مردم ضایع نشود.

استاندار کردستان از مدیران خواست در این دو روز به صورت شبانه روزی پای کار باشند و افزود: این فرصت را غنیمتی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم استان بدانید.

وی همچنین از دستگاه های مختلف استان خواست اطلاعات امکانات خود را به مدیران اطلاع دهند تا بتوان از آنها در مواقع مورد نیاز بهره گرفت.

بازدید [ 32319 ]
برچسب ها