سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار:

رفع مشکلات اقتصادی نیازمند داشتن نگاه عالمانه و کارشناسی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان رفع مشکلات و موانع اقتصادی کشور و استان را در گرو داشتن نگاه عالمانه و کارشناسی دانست.
رفع مشکلات اقتصادی نیازمند داشتن نگاه عالمانه و کارشناسی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در اولین جلسه هیات اندیشه ورز بسیج کارمندان استان که با محوریت همفکری در خصوص چگونگی رفع مشکلات تولید برگزار شد ضمن تبریک عید سعید قربان گفت: امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب به سال جهش تولید نامگذاری شده است باید همت همه مسئولان و فعالان اقتصادی تحقق کامل این شعار باشد.

وی به بیانات رهبر انقلاب در روز عید قربان اشاره کرد و ضمن برشمردن نکات ارزشمند و راهگشای این بیانات افزود: رهبر انقلاب با دقت و نکته بینی همه مشکلات، گرفتاری ها و موانع کشور را برشمردند و برای رفع آنها نکات بسیار اساسی را مطرح کردند.

خوش اقبال نیاز اساسی امروز کشور را افزایش تولید و ایجاد اشتغال برشمرد و اظهار داشت: همه وظیفه داریم با هر راهکاری به فعالان جبهه اقتصادی و تولید کنندگان کمک کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ضمن قدردانی از مقاومت و همراهی مردم در دوران تحریم گفت: مردم ما همواره حامی نظام بوده اند و علیرغم همه گرفتاری ها یاریگر نظام و انقلاب هستند که جای قدردانی و سپاسگزاری دارد.

بازدید [ 303411 ]
برچسب ها