چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون سیاسی استاندار کردستان:

رفع نیازمندی‌های مردم باید سرلوحه برنامه‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: رفع مشکلات و نیازمندیهای مردم باید سرلوحه برنامه های مدیران دستگاههای اجرایی استان باشد.
رفع نیازمندی‌های مردم باید سرلوحه برنامه‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز در جلسه مدیران حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: مردم ولی نعمتان ما هستند و همه مدیران باید با توام توان با ارائه خدمات صادقانه برای رفع نارسایی ها مردم تلاش خود را مضاعف کنند.
وی افزود: مسائل امنیتی و اجتماعی از مهمترین مباحث در مسیر توسعه هستند و باید با برنامه ریزی همه جانبه جهت رسیدن به اهدف توسعه در این حوزه ها تلاش کرد.
خوش اقبال در ادامه خطاب به مدیران حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: شما باید همواره با پشتکار فراوان در راه خدمت به مردم در کار خود گام بردارید و با ارزیابی دقیق برنامه ها و نیز نحوه همکاری دستگاههای اجرایی در این حوزه ها به دقت برنامه های توسعه محور خود را اجرایی کنید.
وی گفت: باید با اطلاع رسانی و شفاف سازی اقدامت خود آنها را به مردم اعلام کنید تا افکار عمومی در جریان اقدامت صورت گرفته قرار گیرند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در پایان گفت: نباید از تحلیل و بررسی مسائل در حوزه کاری خود قافل شویم و حتما ضروریست تا با رفع کاستی ها و تقویت نقاط قوت خود گامهای اساسی را برای تحقق اهداف توسعه در جامعه محکم تر برداریم.
بازدید [ 23313 ]
برچسب ها