شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

روابط عمومی‌ها باید در توسعە استان نقش آفرینی کنند/سکوت در برابر کسانی که مردم را ناامید می‌کنند گناه است

استاندار کردستان خواستار نقش آفرینی بیشتر روابط عمومی‌های استان برای توسعه و ارتقا جایگاه کردستان در همه بخش‌ها شد.
روابط عمومی‌ها باید در توسعە استان نقش آفرینی کنند/سکوت در برابر کسانی که مردم را ناامید می‌کنند گناه است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در آیین بزرگداشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات و تبریک این مناسبت گفت: در یکسال گذشته مسائل به نحوی پیش رفته است که نشان می دهد ارتباط چندانی میان روابط عمومی ها و مدیران وجود نداشته است.
وی ضعف عملکرد روابط عمومی ها را به عدم باور مدیران و دل مشغولی روابط عمومی ها به مسائلی خارج از شرح وظایفشان نسبت داد و افزود: هر دو رویه در پیش گرفته شده ناصحیح بوده و باید این نگاه هر چه زودتر اصلاح شود.
مرادنیا با بیان اینکه روابط عمومی دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی باید هنرمندانه به انعکاس دوسویه رویداها بپردازند و نقش خود را همچون یک پل ارتباطی ایفا کنند، اظهار داشت: کار روابط عمومی ادارات نباید در مسائل جزیی نظیر نصب بنر و پلاکارد خلاصه شود بلکه باید هنرمندانه به مسائل توسعه ای ورود و نقش ایفا کنند.
استاندار کردستان در ادامه سخنان خود با انتقاد از اشخاص و جریان‌هایی که به ناامید کردن مردم روی آورده اند گفت: امروز بزرگترین سرمایه استان نیروی انسانی آن است اما نسبت به استان آنقدر منفی بافی شده که صاحبان فکر و اندیشه ناامید می شوند.
مرادنیا با بیان اینکه عامل توسعه نیافتگی کردستان در گام اول خود ما هستیم اذعان کرد: چرا ما باید مدام از ناتوانی خود بنویسیم در حالیکه واقعا توانمند و ظرفیت های بی بدیلی برای رشد در اختیار داریم.
وی مدیران دستگاه‌های اجرایی را به بازنگری در دیدگاه خود نسبت به روابط عمومی ها فرخواند و گفت: روابط عمومی ها می توانند یاری رسان مدیران در بازتاب درست خدمات و تحلیل مسائل باشند.
وی اضافه کرد: مدیران روابط عمومی ها را امین خود بدانند و آنان را در جریان امور دستگاه‌ها و ادارات خود قرار دهند.
استاندار کردستان سکوت در برابر کسانی که مردم را ناامید می کنند را جایز ندانست و گفت: هرگونه سکوت در این خصوص گناه است و لازم است اجازه ندهیم کسانی که به دنبال منافع شخصی و جناحی خود هستند، مردم را به ورطه ناامیدی سوق دهند

بازدید [ 29355 ]
برچسب ها