سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

روابط عمومی‌ها پل ارتباطی مردم و نظام هستند/ کاهش فاصله مردم و دستگاه‌های اجرایی وظیفه روابط عمومی‌ها است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان روابط عمومی‌ها را پل ارتباطی مردم و نظام دانست و گفت: کاهش فاصله میان مدیران دستگاه های اجرایی و مردم وظیفه ذاتی روابط عمومی ها است.
روابط عمومی‌ها پل ارتباطی مردم و نظام هستند/ کاهش فاصله مردم و دستگاه‌های اجرایی وظیفه روابط عمومی‌ها است

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در اولین نشست و انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی های استان کردستان گفت: روابط عمومی ها مشاوران امین مدیران هستند و علیرغم همه محدودیت و تنگناها جایگاه خاص و ویژه ای دارند.
وی با بیان اینکه روابط عمومی ها پل ارتباطی میان مردم و دستگاه های اجرایی هستند، ادامه داد: روابط عمومی ها باید حافظ منافع دستگاه های اجرایی و مردم باشند، ولی بعضی بی توجهی ها باعث شده که این بخش مهم از ادارات عملا به بخش تبلیغات تبدیل و از رسالت اصلی خود باز بماند.
خوش اقبال کاهش فاصله میان مردم و دستگاه های اجرایی را از دیگر رسالت های روابط عمومی ها اعلام کرد و اظهار داشت: ارتباط تنگاتنگ با مردم عامل افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد بیشتر مردم به نظام خواهدبود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به وجود محدودیت ها و مشکلات در کشور و استان اشاره کرد و گفت: دشمنان مشغول پمپاژ یاس و ناامیدی در جامعه هستند و وظیفه ماست خدمات نظام را برای ایجاد نشاط در جامعه منتشر کنیم.
خوش اقبال اضافه کرد: بیان نکردن اقدامات دولت و نظام یک ظلم بزرگ است و روابط عمومی ها وظیفه دارند با تولید خبر درست و ارتباط گسترده با رسانه ها نسبت به انتشار آن در فضای جامعه اقدام کنند.
وی تاکید کرد: استاندار کردستان بر تقویت جایگاه و شان روابط عمومی ها تاکید دارند و اعتقاد دارند بدنه کارشناسی روابط عمومی ها باید تقویت شود.

بازدید [ 35397 ]
برچسب ها