سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

استاندار کردستان

روز دانشجو یادآور استکبارستیزی و عدالت طلبی است

بهمن مرادنیا در پیامی فرارسیدن 16 آذر مصادف با روز دانشجو را به تمامی دانشگاهیان، اساتید ،نخبگان ، فرهیختگان و دانشجویان کردستانی به عنوان سنگرداران علم وآگاهی تبریک و تهنیت گفت.
روز دانشجو یادآور استکبارستیزی و عدالت طلبی است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
متن پیام به این شرح است:
فرا رسیدن 16 آذر که در تقویم جمهوری اسلامی به نام روز دانشجو نامگذاری شده است یادآور استکبار ستیزی و عدالت طلبی قشر فرهیخته دانشجویان و فرصتی برای بازنگری و بازتعریف دوباره هویت اصیل انقلابی و حرکت در جهت آرمان های والای انسانی و اسلامی که همانا استقلال و آزادی است می باشد.
بی شگ دانشگاه مکانی برای پرورش استعدادها و بستری برای رشد شتابان و روز افزون علم و پژوهش در کشور است و در کنار این امر حیاتی و مهم توجه به رشد و اعتلای همه جانبه دانشجویان برای ایفای نقش سازنده و تاثیرگذار درتحولات فرهنگی و اجتماعی و جریانات پیش رو در چارچوب هنجارهای پذیرفته شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در شرایط پیش روی کشور و با توجه به عناد و دشمنی نظام سلطه برای ضربه زدن به نظام و انقلاب، لازم است یک بار دیگر دانشجویان به عنوان عضو زنده و پویای جامعه رسالت تاریخی خود را برای عبور کشور سرفرازمان از گردنه های متعدد و دشواربه منصه ظهور رسانند و راهکارهای عقلانی و قابل اجرا برای مشکلات پیش رو ارائه دهند.
اینجانب  ضمن گرامیداشت و ادای احترام  به یاد و خاطره شهدای مبارزه با استبداد و استکبار در روز 16 آذر 1332، از پیشگاه ایزد بخشاینده سعادت و توفیق روز افزون همه دانشجویان و فرهیختگان را در راه اعتلا وآبادانی ایران و کردستان همیشه سربلند خواستارم.


بازدید [ 801249 ]
برچسب ها