چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون استاندار کردستان:

روز قدس تدبیری تاریخی برای مقابله با تروریسم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: روز قدس تدبیر تاریخی و ازلی برای مقابله با رژیمی غاصب و ستمگر برآمده از دل تروریسم است.
روز قدس تدبیری تاریخی برای مقابله با تروریسم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی‌ استانداری کردستان؛ حسین خوش‌اقبال روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وقتی از رژیم اشغالگر قدس صحبت می‌شود در واقع از رژیم نژادپرستی سخن به میان می‌آید که عنصر وجودیش از ترور و تروریسم تشکیل شده و در کارنامه سیاه و پلید آن قتل عام و کشتار هزار انسان بیگناه به چشم می‌خورد.

وی با اشاره به تدبیر معمار کبیر انقلاب در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تحت عنوان روز قدس، اضافه کرد: مخالفت ما با این رژیم ابعاد به مراتب بزرگتر و قابل دفاع تری از مسائل پیش پا افتاده و سطحی که دشمنان روز قدس مطرح می‌کنند، دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان یادآور شد: همان گونه که بارها عنوان شده روز قدس، روز وعده قطعی الهی مبنی بر افول آمریکا و سقوط رژیم اشغالگر صهیونیستی است و این امر مهم بی‌شک با جهاد و مقاومت تحقق پیدا می‌کند.

خوش اقبال با اشاره به سخنان حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی افزود: همان گونه که از رسانه‌های مختلف به سمع و نظر مردم فهیم و بردبار ایران اسلامی رسید مراسم روز قدس امسال با شرایط خاص و در مناطق سفید که نماز جمعه اقامه می‌شود، برگزار و مردم این مناطق ندای مظلومیت فلسطین را به گوش جهانیان خواهند رساند.

وی تاکید کرد: در دیگر شهرها نظیر سنندج و برخی دیگر از شهرهای استان کردستان نیز که شرایط برای حضور میدانی مردم و دوستداران انقلاب به دلیل عدم پایداری محیطی در مقابله با ویروس کرونا آماده نیست، مردم از طرق مختلف مانند حضور در فضاهای مجازی و رسانه ای با اعلام حمایت همه جانبه خود، این روز بزرگ را گرامی خواهند داشت.

خوش اقبال ضمن قدردانی از مردم فهیم کردستان در همراهی مسوولان و کادر درمانی و پزشکی در مقابله با کرونا یادآور شد: مردم قهرمان و بادرایت کردستان در مقابله اجتماعی و فردی با این ویروس که تمام جهان را به نوعی درگیر خودش کرده بار دیگر نشان دادند در ابعاد گوناگون اجتماعی از تیزهوشی بسیار بالایی برخوردار هستند.

بازدید [ 18297 ]
برچسب ها