سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

ریشە‌کن شدن اعتیاد در گرو همکاری و تعامل همە جانبە دولت و تشکل‌های مردمی است

استاندر کردستان تاکید کرد کە ریشە‌کن شدن اعتیاد در جامعە در گرو تعامل و همکاری همە جانبە دستگاه‌های دولتی متولی و نهادها و تشکل‌های مردمی است.
ریشە‌کن شدن اعتیاد در گرو همکاری و تعامل همە جانبە دولت و تشکل‌های مردمی است

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در مراسم افتتاح مرکز نگهداری معتادین و کاهش آسیب زنان در شهرستان سنندج گفت: مرکز نگهداری شبانه زنان با ظرفیت ۲۰ نفر فعال شده و در راستای ارائه خدمات کاهش آسیب به زنان مصرف کننده مواد مخدر فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه این مرکز با همکاری شهرداری و با مجوز اداره کل بهزیستی استان آماده بهره برداری شده است، اظهار داشت: ریشه‌کن شدن معضل اعتیاد، همکاری همه جانبه همه دستگاه‌ها خصوصاً اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری موسسات غیر دولتی و خیرین را می طلبد.

مدیرکل بهزیستی استان نیز این مرکز را نخستین مرکز کاهش آسیب برای زنان معتاد در استان نام برد و افزود: در حال حاضر پنج مرکز کاهش آسیب در شهرستان سنندج و سقز با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال سالیانه به ارائه خدمات کاهش آسیب می پردازند.

در ادامه مراسم استاندار کردستان از کمپ ناجی ویژه بانوان استان و مرکز نگهداری آقایان بازدید و از نزدیک با بیماران مقیم مرکز به گفتگو پرداخت.

بازدید [ 12483 ]
برچسب ها