جمعه 14 آذر سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

زمان پاسخگویی بە استعلامات طرح‌های سرمایەگذاری کاهش می‌یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعە منابع استاندار کردستان تاکید کرد کە زمان پاسخگویی بە استعلامات مورد نیاز جهت صدور مجوز برای طرحهای سرمایە گذاری توسط دستگاههای اجرایی باید بصورت قابل توجهی کاهش پیدا کند.
زمان پاسخگویی بە استعلامات طرح‌های سرمایەگذاری کاهش می‌یابد

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ خالد جعفری در جلسه بررسی مشکلات فرآیند صدور مجوزهای سرمایه گذاری در استان کردستان زمان بر بودن صدور مجوزها توسط دستگاههای دولتی را طولانی ارزیابی کرد و گفت: بنا به دستور استاندار کردستان در تلاشیم رویه های معمول و زمان بر صدور مجوزها را به نحو چشمگیری کاهش دهیم.

وی هدف از کاهش زمان صدور مجوز برای طرح‌ها را افزایش سرمایه گذاری در استان عنوان کرد و گفت: با تدابیر اندیشیده شده زمان صدور مجوزها و پاسخ به استعلاماتی که از طریق پنجره واحد سرمایه گذاری ارجاع داده می شوند تا ۶۰ درصد کاهش خواهد یافت.

جعفری با بیان اینکه در گام نخست دو دستگاه منابع طبیعی و سازمان محیط زیست ملزم به کاهش زمان پاسخ دهی به استعلامات سرمایه گذاری شدند، اضافه کرد: گاها پاسخ استعلامات در این ادارات بیش از یکماه تعریف شده بود که طبق توافقات حاصل شده این زمان به هفت روز کاهش پیدا می کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان سرمایه گذاری در طرح‌های تولیدی و اشتغال زا را نیاز جدی استان برشمرد و یادآوری کرد : همه تلاش ما بر این است که روند سرمایه گذاری در استان را تسهیل شود و در این راه از همه ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.


بازدید [ 257412 ]
برچسب ها