چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

زمینە استفادە از توانمندی‌های زنان در پست‌های مدیریتی کردستان فراهم است

مدیر کل امور بانوان استانداری کردستان تاکید کرد کە در استان زمینە برای استفادە از توانمندی‌های بانوان در پست های مدیریتی فراهم است.
زمینە استفادە از توانمندی‌های زنان در پست‌های مدیریتی کردستان فراهم است

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ لیلا آژیر در مراسم گرامیداشت ولادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام و روز زن، ویژه بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی استان کردستان گفت: طبق مصوبه شورای عالی اداری کشور و تاکید رئیس جمهور محترم سهم ۳۰ درصدی برای زنان در انتصابات در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه خوشبختانه سقف شیشه‌ای مدیریت برای زنان در کشور شکسته شده است، افزود: اکنون در کشور میزان استفاده از زنان در انتصابات به ۲۰ درصد رسیده و این تازه یک شروع است.
آژیر با تقدیر از دیدگاه باز استاندار کردستان در توجه به استفاده از توان زنان برای تصدی مدیریت در بخش های مختلف اظهار کرد: هم اکنون در استان کردستان شش مدیرکل زن مشغول به خدمت هستند و امیدواریم این میزان به طور چشمگیری افزایش پیدا کند.
مدیرکل امور بانوان استانداری کردستان با بیان اینکه زنان شاغل در دستگاههای اجرایی استان دارای توانمندی در پیشبرد امورات اجرایی هستند ابراز امیدواری کرد بسترهای مناسب برای بکارگیری و استفاده از توان زنان در مدیریت و سطوح مختلف فراهم گردد.

بازدید [ 308427 ]
برچسب ها