شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

سالن ورزشی شش هزار نفری سنندج تا دو هفتە دیگر بە بهرە‌برداری می‌رسد/۱۲۰ پروژە ورزشی در دولت تدبیر وامید در کردستان بە بهرە برداری می رسد

وزیر ورزش و جوانان از افتتاح و بهرەبرداری سالن ورزشی شش هزار نفری سنندن تا دو هفتە آیندە با حضور رئیس جمهور خبر داد.
سالن ورزشی شش هزار نفری سنندج تا دو هفتە دیگر بە بهرە‌برداری می‌رسد/۱۲۰ پروژە ورزشی در دولت تدبیر وامید در کردستان بە بهرە برداری می رسد

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان: مسعود سلطانی‌فر در سفر به سنندج و مراسم گرامیداشت ولادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام و روز زن ویژه بانوان شاغل دستگاههای اجرایی استان کردستان گفت: سالن ورزشی شش هزار نفری سنندج هم اکنون ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا دو هفته دیگر به اتمام خواهد رسید.
وی ادامه داد: این پروژه بزرگ و زیبا در سفر آتی رئیس جمهور به کردستان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و در اختیار جوانان ورزشکار کردستانی قرار می گیرد.
سلطانی فر در ادامه به اماکن ورزشی افتتاح شده در دولت تدبیر و امید نیز اشاره کرد و افزود: در طول خدمت دولت تدبیر و امید در شش سال گذشته ۱۲۰ سالن و مکان ورزشی در کردستان به بهره برداری رسیده که تاثیرات خود را در آینده نشان خواهد داد و تلاش می کنیم دیگر طرح های باقیمانده را تا پایان دولت به اتمام برسانیم.
وزیر ورزش و جوانان در ادامه به تصدی ۲۶ درصد پست های مدیریتی کشور توسط زنان نیز اشاره کرد و افزود: تا پایان دولت دکتر روحانی چهار درصد باقیمانده پست ها نیز به زنان تعلق خواهد گرفت وسقف ۳۰ درصدی مشخص شده در قانون پر خواهد شد.
وی ادامه داد: هم اکنون ۴۲ درصد کارکنان دولت در سطح کشور را زنان اشغال کرده اند و امید داریم این میزان نیز به ۵۰ درصد برسد.

بازدید [ 11343 ]
برچسب ها