یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

حسین خوش‌اقبال:

ستادهای اربعین، نمایش اقتدار مسلمانان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، شکوه و عظمت ستادهای اربعین را نمایشی از اقتدار مسلمانان عنوان کرد.
ستادهای اربعین، نمایش اقتدار مسلمانان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان، گفت: خدمت در ستادهای اربعین خارج از چارچوب اداری و براساس عشق و ارادت به خاندان امام حسین (ع) است لذا همه ما در قبال این حرکت عظیم مسوولیم. 
وی با اشاره به بازگشایی مرز خسروی استان کرمانشاه و تعیین کردستان به عنوان یکی از استان های معین ستاد اربعین، خاطرنشان کرد: همه باید در انجام این مسوولیت تلاش کنیم چرا که از یک سو آبروی استان مطرح است و از سوی دیگر وظیفه همه ماست که به نقش آفرینی استان براساس وظایف تعیین شده، کمک کنیم. 
خوش اقبال با اذعان به مشکلات مالی دولت و همچنین دستگاه های اجرایی استان، یادآور شد: اگر خیرین و مردم مشارکت نداشته باشند، دولت به تنهای نمی تواند این حرکت باشکوه را برگزار کند. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه تاکید کرد: با توجه به شرایط امروز دنیا و توطئه هایی که علیه کشور ما وجود دارد، این حرکت می تواند بازدارنده باشد و اقتدار جمهوری اسلامی را به نمایش بگذارد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با توجه به تسهیل تردد و حذف ویزا و همچنین بازگشایی مرز خسروی، تعداد زوار کردستان نسبت به سال قبل افزایش یابد.

بازدید [ 374832 ]
برچسب ها