دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار

سربلندی نظام و امنیت کشور حاصل فداکاری شهدا و جانبازان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان سربلندی و امنیت پایدار کشور را حاصل ایثار و از خودگذشتگی شهدا و جانبازان در طول چهار دهه انقلاب توصیف کرد.
سربلندی نظام و امنیت کشور حاصل فداکاری شهدا و جانبازان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جشن روز جانباز به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس با بیان اینکه با ایثار و از خود گذشتگی شهدا، جانبازان و خانواده های آنان، انقلاب اسلامی همچنان مسیر خود را ادامه می دهد گفت: جانبازان در روزهای سخت نظام قد علم کردند و با تقدیم عضوی از بدن خود عامل سربلندی و ماندگاری نظام شدند.
وی با اشاره به اینکه ایران هم اکنون مدافع مسلمین و مظلومین در سراسر جهان است است اضافه کرد: اگر نیروهای مسلح  و سربازان گمنام امام زمان نبودند امروز هیچ امنیت و آسایشی در کشور وجود نداشت.
خوش اقبال وضعیت امنیتی در کشورهای همسایه را غیر قابل قیاس با امنیت و آرامش موجود در کشور دانست و گفت: علارغم وجود مشکلات اقتصادی، مردم ما همچنان معتقد به پاسداری از نظام و حفظ دستاوردهای آن هستند و ما به عنوان مسئول باید قدردان مردم به عنوان ولی نعمتان خود باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان همه مسئولان را به خدمتگذاری خانواده شهدا و جانبازان توصیه کرد و افزود: وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است که در راستای رضایت مندی و حل مشکلات خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان تلاش کنند.
وی با ابراز امید به اینکه سالجاری با هدایت های رهبری و تلاش های دولت تدبیر و امید سال پیشرفت و توسعه بیشتر برای کردستان باشد گفت: استاندار کردستان و دیگر مدیران دغدغه دارند در زمان مسئولیت خود مشکلات و تنگناهای مردم را در همه بخش ها مرتفع کنند.
خوش اقبال اضافه کرد: کشور و نظام متعلق به مردم است و همه کارها باید در جهت خدمت صادقانه، شبانه روزی و بی منت به مردم باشد.

 

 

بازدید [ 62415 ]
برچسب ها