دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار:

سرمایه اصلی امام در زمان انقلاب و دفاع مقدس مردم بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، خاطرنشان کرد: سرمایه اصلی امام در زمان انقلاب و در دوران دفاع مقدس، مردم بود و امروز هم در این شرایط حساس کشور، مهمترین سرمایه نظام، مردم است.
سرمایه اصلی امام در زمان انقلاب و دفاع مقدس مردم بودبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس و سی امین سالگرد ارتحال امام (ره) تاکید کرد: تا زمانی که فرصت خدمت داریم باید در راستای دفاع از آرمان های امام و خدمت به مردمی که شایسته خدمت هستند، تلاش کنیم و به گونه ای عمل کنیم که مردم همچنان در صحنه باشند. 
وی با اذعان به اینکه حرکت و انقلاب امام نه تنها به ایران که به جهان اسلام آبرو بخشید، افزود: تک تک ما که به برکت وجود امام فرصت خدمت پیدا کرده ایم وظیفه داریم در هر فرصتی و در برنامه های مختلف، از آرمان ها و دستاورد های امام سخن بگوییم تا نسل امروز که امام را ندیده و دوران دفاع مقدس را تجربه نکرده، بداند که ایران از کجا به کجا رسیده است.  
خوش اقبال بر لزوم حضور پررنگ و معنادار مدیران استان در کنار مردم و برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال امام و راهپیمایی روز قدس تاکید کرد و گفت: تبلیغات برای حضور پررنگ در این دو مراسم مهم، باید از داخل ادارات شروع شود. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، در این جلسه بر لزوم هماهنگی کلیه دستگاه ها در ایجاد فضای مناسب، دعوت از سخنران آشنا با اعتقادات مردم استان و نیز توجه به اینکه شعارها و بیانیه ها در راستای وحدت جهان اسلام سرمشق قرار گیرد، تاکید کرد.

بازدید [ 369987 ]
برچسب ها