یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان:

سرمایه اصلی ما در برابر توطئه های دشمنان مردم هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: سرمایه اصلی ما در برابر توطئه های دشمنان مردم هستند.
سرمایه اصلی ما در برابر توطئه های دشمنان مردم هستند


به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه شورای اداری دیواندره، به اقداماتی که باید برای تحقق شعار سال و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: شعار سال و گام دوم انقلاب با حضور اندیشمندان و دانشگاهیان و کارشناسان عملیاتی شود. خوش اقبال تصریح کرد: با توجه به شرایطی که در دنیا و کشور پیش آمده، می طلبد به عنوان کارگزاران نظام کارها و تلاش هایمان را بهتر از گذشته انجام دهیم.

وی با بیان اینکه باید نوع مدیریت و نگاهمان را به کار و تلاش تغییر دهیم، اظهار داشت: شرایط جدید نیاز به رویکرد جدید و روحیه جهادی و انقلابی دارد، باتلاش شبانه روززی و درایت مقام معظم رهبری و همت بلندی که خواهیم داشت، در کنار مردم مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با تاکید بر تلاش و جدیت و هم گرایی بیشتر برای حل مشکلات مردم، گفت: تجربه چهل سال مدیریت کشور را در شرایط تحریم داریم و در کنار این تحریم ها توسعه و آبادانی کشور هم داشته ایم.


وی ابراز کرد: توسعه همه جانبه در سایه امنیت امکان پذیر است، همه با هم با تلاش شبانه روزی کارها را به نحوی پیش ببریم تا در برابر توطئه های دشمن سربلند باشیم.

 حسین خوش اقبال ادامه داد: در سال جاری باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا در پایان عملکرد مناسبی در تحقق بخشیدن به شعار سال داشته باشیم.

 وی به نقش کارگران در توسعه کشور را بیان کرد و گفت: کارگران قشر عظیمی از جامعه هستند که به رونق تولید و اقتصاد کشور کمک می کنند، دستگاه های مرتبط مشکلات کارگران را مدنظر قرار دهند و آن را پیگیری و دنبال کنند.

 خوش اقبال به هفته معلم و روز شوراها اشاره کرد و افزود: همه ما مدیون تلاش و کوشش معلمین هستیم، باید شوراها را جدی بگیریم شوراها از برکات نظام به واسطه جایگاه مردم در تصمیم گیری ها است.

 وی از دستگاه های اجرایی شهرستان خواستار شد: اعضای شورای اداری نسبت به اقشاری که در جامعه کارگری، فرهنگی و شوراها فعالیت دارند توجه و با وحدت و همدلی مشکلات آنان را بررسی و پیگیری کنند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان خاطرنشان کرد: جلسه ای در مرکز استان با حضور مدیران کل مربوطه برای حل مشکلات شهرستان برگزار خواهد شد.

بازدید [ 471960 ]
برچسب ها