یک شنبه 28 دی سال 1399

اخبار

سریال سنجرخان فرصتی برای معرفی هنرمندان کردستان در سطح ملی است/ سریال سنجرخان را با همە توان حمایت خواهیم کرد

استاندار کردستان عنوان کرد کە تولید سریال فاخر و تاریخی سنجرخان فرصتی مغتنم برای معرفی هنرمندان کردستانی در سطح ملی است.
سریال سنجرخان فرصتی برای معرفی هنرمندان کردستان در سطح ملی است/ سریال سنجرخان را با همە توان حمایت خواهیم کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در بازدید از مراحل پیش تولید سریال سنجرخان به همراه کارگردان و عوامل این سریال در سنندج گفت: ساخت سریال فاخر و معرفی چهره ها و شخصیت های کردستان خواسته مردم است که باید به آن جامه عمل پوشاند.

وی با بیان اینکه وعده ای که به مردم داده می شود باید اجرایی و خواسته آنان تحقق پیدا کند، افزود: تمام تلاش عوامل تولید سریال سنجرخان باید بر این امر متمرکز باشد که پروژه در موعد مقرر به اتمام و از رسانه ملی پخش شود.

مرادنیا ساخت سریال سنجرخان را طلیعه ای برای کارهای بزرگتر و بهتر ارزیابی کرد و اظهار داشت: هنرمندان کردستانی باید در این راستا با تعصب و جدیت بیشتری کار کنند چرا که این سریال فرصت مناسبی برای معرفی آنان در سطح کشور فراهم می کند.

استاندار کردستان به تهیه کننده و کارگردان سریال سنجرخان تاکید کرد که ما با همه توان اعتبار مورد نیاز برای این کار را از منابع مختلف تامین خواهیم کرد و لازم است جهت پیشبرد کار از توجه به حاشیه ها پرهیز شود.

مرادنیا از مراحل پیش تولید سریال سنجرخان نظیر تست و انتخاب بازیگر و طراحی لباس بازدید و ابراز امیدواری کرد که تولید این سریال نهایتا پایان شهریورماه آغاز شود.

بازدید [ 59565 ]
برچسب ها