شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان:

سوم خرداد يادآور ايثارگرى‌هاى ملت بزرگ ايران است

معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندار كردستان گفت: سوم خرداد يادآور ايثارگرى و مقاومت ملت بزرگ ايران در برابر تجاوزگرى ٢١ كشور جهان است.​
سوم خرداد يادآور ايثارگرى‌هاى ملت بزرگ ايران است

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ حسين خوش اقبال در جلسه هماهنگى گراميداشت سوم خرداد و سالروز آزادسازى خرمشهر خاطرنشان كرد: اگر ايثارگرى و از خودگذشتگى رزمندگان، جانبازان و شهدا را فراموش كنيم، در برابر امام و شهدا حرفى براى گفتن نخواهيم داشت. 

وى سوم خرداد را يادآور ايثارگرى و مقاومت ملت بزرگ ايران در برابر تجاوزگرى ٢١ كشور جهان عنوان كرد و افزود: عزيزان بسيارى از خودگذشتگى ها كردند تا ما امروز سرافراز باشيم. 

خوش اقبال در ادامه يادآور شد: ارتش، سپاه و بسيارى ديگر از آحاد ملت فداكارى كردند تا اين نظام تثبيت شود، لذا بايد اين اتفاقات و ايثارگرى ها را به نسل هاى آينده منتقل كنيم. 

معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندارى، ايثار و از خودگذشتگى ارتشيان، پاسداران، شهدا و جانبازان را فراموش ناشدنى خواند و گفت: اميدوارم بتوانيم ياد و خاطره سوم خرداد و ايثارگرى هاى همه عزيزان را به شايستگى گرامى بداريم. 

وى خاطرنشان كرد: مراسم و برنامه هاى سوم خرداد امسال را بايد باشكوه تر از سال هاى قبل برگزار كنيم و به دشمنانى كه چشم طمع به اين مرز و بوم دارند گوشزد كنيم كه ما هنوز فرزندان امام هستيم و امروز نيز پشت سر مقام معظم رهبرى و در كنار نيروهاى مسلح از اين نظام و اين آب و خاك دفاع مى كنيم. 

خوش اقبال در پايان يادآورى كرد: سوم خرداد نشان داد ما در مقابل تمامى تهديدها، وحدت و مقاومت داريم و امروز هم اگر در كنار هم باشيم دشمنان مايوس تر از گذشته خواهند بود.

بازدید [ 605568 ]
برچسب ها