یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نماد مبارزه علیه افراطی‌گری و تروریسم در منطقه است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان سپاە پاسداران را نماد مبارزە علیە افراطی‌گری و تروریسم در منطقە دانست.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نماد مبارزه علیه افراطی‌گری و تروریسم در منطقه است

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در گردهمایی اعلام انزجار از اقدام دولت آمریکا در قرار دادن سپاە پاسداران انقلاب در لیست گروه های تروریستی در محل سپاە بیت المقدس کردستان با بیان این مطلب گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دید ما نماد مبارزه علیه افراطی گری و تروریسم در منطقه است و چنین اقدامی در ایامی که بخشی از مردم عزیز ایران اسلامی عزادار و درگیر مشکلات سیل هستند و دولت، ملت و نیروهای مسلح از جمله بسیج و سپاه به یاری آنها شتافته اند پیامی آشکاری دارد و آن پیام این است که ما پیروزی، سربلندی، آرامش و آسایش مردم و ملت ایران را نمی خواهیم. 
وی افزود: پیام آشکار دولت حامی تروریسم یعنی آمریکا که ادعای انسان دوستی و حقوق بشر را دارد این است که با استقلال، عزت و فرهنگ حسینی و عاشورایی ملت ایران مخالف است و بعد از چهار دهه شکست پی در پی از ملت ایران هنوز چشم انتظار بازگشت به ایران و تحقیر ملت ایران و مستعمره کردن ایران اسلامی هستند که این آرزو را همانند سلف خود قطعا به گور خواهند برد.
خوش اقبال با بیان اینکە پیام دولت و ملت ایران به ترامپ و رژیم آمریکا این است که سپاه پاسداران بە معنی حضور ٨۰ میلیون ایرانی و هر ایرانی یک پاسدار است ادامە داد: با این اقدام غیر قانونی و خصمانه قطعا محبوبیت سپاه پاسداران در قلب های ما و تمام آزادی خواهان و مستعضفان جهان بیش از پیش خواهد شد و این حرکت نشان از این دارد که مسیر و راه و روش سپاه پاسداران مسیر پیروزی حق بر باطل است و دشمنان از این سربلندی و عزت ما هراس دارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: سپاه پاسداران در راه حفظ آرمان‏ هاي والاي اسلام و انقلاب اسلامي و نيز حراست از تماميّت ارضي جمهوري اسلامي، صحنه‏ هايي فراموش نشدني و حماسه‏ هايي با شكوه آفريدە و خود سرمشق جوانانِ مؤمن و آزادي‏خواه جهان است و بی شک یکی از بخش های مهم کارنامه ی سپاه، انقلابی زیستن و انقلابی ماندن است.
وی خاطر نشان کرد: اگر اقدامات نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران نبود، دامنه تروریسم تا امروز بسیاری از کشورهای منطقه را در بر گرفتە بود.
خوش اقبال امنیت همگان و تمام جهان را مدیون رشادت ها و از خودگذشتگی های پاسداران  باعزت و تلاشگر دانست و افزود: این اقدام شیطان بزرگ یک حماقت محض است که قطعا جواب کوبنده ای از ملت ایران خواهد گرفت.
وی با بیان اینکە امروز باید به پاسداران انقلاب اسلامی دو نوع تبریک گفت اظهار داشت: اولین تبریک به مناسبت میلاد اباعبدلله الحسین (ع) و روز پاسدار و دومین تبریک برای آنکه از سوی جنایتکارترین و فاسدترین و فاسق ترین فرد یعنی ترامپ دیوانه به عنوان تروریست لقب گرفته اند کە این حرکت قطعا نشانه ضعف و ناتوانی و عجز امریکا در مقابل هیبت سپاه پاسداران در منطقه است.
 خوش اقبال ادامە داد: این اقدام نشانه قدرت، صلابت و عظمت ایران و سپاه پاسداران و یک نشان افتخار و به رسمیت شناختن نقش برجسته سپاه پاسداران در استقلال ملت ایران و شکست امریکا در منطقه است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بە اقدام مناسب و متقابل شورای عالی امنیت ملی ایران نیز اشارە کرد و گفت: این اقدام صحیح رژیم ایالات متحده امریکا را «دولت حامی تروریسم» و «فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام» و تمامی نیروهای وابسته به آن را «گروه تروریستی» می داند و ما نیز دوباره تاکید می کنیم انهایی که سپاه پاسداران را تروریست می خوانند خود تروریست هستند و نماد بارزی از توحش، خشونت و قتل عام بی گناهان در منطقه بوده و این اقدام که صلح و امنیت جهانی و موازین حقوق بین الملل را نشانه گرفته محکوم است.

بازدید [ 527991 ]
برچسب ها