شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

سپاە در همە صحنە‌ها و بحران‌ها حضور جدی داشتە است

استاندار کردستان عنوان کرد کە سپاە پاسداران انقلاب اسلامی هموارە در تمامی صحنە‌ها و بحران‌ها حضور فعالانە و جدی داشتە است.
سپاە در همە صحنە‌ها و بحران‌ها حضور جدی داشتە است

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در رزمایش شهدای مدافع سلامت سپاه بیت المقدس کردستان ضمن تقدیر از همه تلاشگران و زحمت کشان عرصه سلامت گفت: جا دارد در این ایام از کادر درمانی و پزشکی استان، شهرداری‌ها و تمامی نیروهای مسلح و همه نهادهایی که برای مقابله با شیوع بیماری کرونا به مردم خدمت رسانی می کنند تشکر کنم.

وی با بیان اینکه در طول عمر انقلاب سپاه منشا کارهای بسیار ارزنده در کشور بوده است و همواره در بحران ها یاریگر مردم بوده است، افزود: امروز که کشور با بیماری کرونا درگیر است سپاه تلاشگرانه و جهادی وارد عرصه شده و علاوه بر اقدامات موثر برای پیشگیری و شیوع این بیماری به خانواده های کم بضاعت در روستاها نیز خدمت رسانی می کند.

مرادنیا با بیان اینکه سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب به سال جهش تولید نامگذاری شده است اظهار داشت: بعد از کنترل و اتمام بحران کرونا ضروری است همه در کنار هم قرار بگیریم و با کمک به تولید واشتغال به شعار سال جامه عمل بپوشانیم.

استاندار کردستان در ادامه از مردم درخواست کرد با رعایت توصیه های بهداشتی و در خانه ماندن به قطع زنجیره کرونا کمک کنند.

وی افزود: مردم باید متوجه باشند که عدم رعایت توصیه ها و دستورالعمل های بهداشتی می تواند خسارات جبران ناپذیری برای خانواده ها به وجود بیاورد.

بازدید [ 254961 ]
برچسب ها